KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Utwory Pink Floyd w blasku księżyca

Utwory Pink Floyd w blasku księżyca

Spare Bricks

category
0
events
Average rating: <b>4.61</b> out of 5
Average rating: 4.61 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Poczuj się jak na prawdziwym koncercie Pink Floyd! Na dwugodzinne muzyczne przedstawienie zaprasza grupa Spare Bricks, czołowy polski coverband tego zespołu. Usłyszymy m.in. "Another Brick in the Wall part II", "Shine on You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You", "Echoes" oraz prawie całą płytę "The Dark Side of the Moon". Czeka nas wspaniałe widowisko multimedialne, przygotowane na wzór niezapomnianych koncertów Pink Floyd. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła, lasery. Będą też oryginalne floydowskie wizualizacje i filmy. Grupie będzie towarzyszył chór dziecięcy.
Utwory Pink Floyd w blasku księżyca - videos and images
Foto #1 - Utwory Pink Floyd w blasku księżyca
Foto #2 - Utwory Pink Floyd w blasku księżyca
Foto #3 - Utwory Pink Floyd w blasku księżyca
Foto #4 - Utwory Pink Floyd w blasku księżyca
Foto #5 - Utwory Pink Floyd w blasku księżyca
Latest comments and opinions from our clients
December 11, 2017
Rating: 4 out of 5
pl
Longina and wrote:
"Było OK"
December 10, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Ryszard and wrote:
"Rewelacja, Jesteśmy mega zadowoleni:)"
December 10, 2017
Rating: 2 out of 5
pl
Jerzy and wrote:
"Niestety nie dali rady unieść tego na co się porwali. Komentarze moich poprzedników > to chyba tylko po to, żeby nie zrobić przykrości wykonawcom . Podsumowując na koncertach zawsze kilka kawałków że tak powiem mnie porwie , tutaj je tylko wysłuchałem"
December 4, 2017
Rating: 4 out of 5
pl
Jan and wrote:
"O.K."
December 4, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Tadeusz and wrote:
"koncert super"
December 3, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Krzysztof and wrote:
"NIE-PO-RO-ZU-MIE-NIE. Zespół weselny, bierze sie za wykonanie utworów LEGENDY. Jeden (JEDEN!) gitarzysta nie zrobi roboty. Perkusista bum-cyk-cyk, klawiszowiec chyba od Zenka wypożyczony jeden klawiszek + laptopik to nawet na playback nie wystarczy). Basista nie wie co gra - disco polo, czy heavy metal. Śpiewająca pani... błagammmm. Gdzie chórki? gdzie gitary... gdzie? Na ekraniku "multimedia" to po prostu teledyski z youtube'a. Potrzebuję odtrutki. Szkoda kasy! Dzieci nie załatwią tematu!"
December 3, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Robert and wrote:
"Początek zapowiadał rozczarowanie. Pierwsze utwory, w tym "Another brick in the wall" słabiutkie. Występujące dzieci zebrały aplauz chyba tylko za to, że to dzieci. Wokalistka jakby bała się o swoje gardło. Później było już coraz lepiej. Wokalistka ciekawie interpretowała poszczególne utwory, w tym „Hey you” ze spolszczonym tekstem. Duże wrażenie zrobił na mnie gitarzysta, którego solówki były całkiem O.K. Nagłośnienie nie było przesadzone w żadną stronę (ani za cicho, ani za głośno)."
December 3, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Jolanta and wrote:
"już pierwsze akordy gitary solowej i poczułam ten klimat sprzed lat, dla mnie ma wartość sentymentalną, polecam. Może faktycznie czasami światła dawały po oczach , ale efekt końcowy był rewelacyjny."
December 3, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Dariusz and wrote:
"Całkiem fajny i udany wieczór. Solówka i gitara basowa bardzo dobre. Wokalistka z pięknym przyjemnym głosem i adekwatnym do epoki /PF/ wygladem- 5+. Perkusista z doskonałym wyczuciem wyczuciem. "
December 3, 2017
Rating: 2 out of 5
pl
Mariusz and wrote:
"niestety dużo brakuje do tego co to jest muzyka ZESPOŁU PINK FLOYD. Tylko dzięki temu że się ją zna to po pewnym namyśle można się zorientować "co jest grane""
December 3, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Marek and wrote:
"Bardzo przyjemnie spędzony wieczór."
December 3, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Agnieszka and wrote:
"Przedstawienie super"
November 29, 2017
Rating: 1 out of 5
pl
Marzena and wrote:
"Niestety koncert nie spełnił moich oczekiwań. Żałuję tylko wydanych pieniędzy 3 bilety po 90,00 mogłam przeznaczyć na inny koncert. Reklama, która była na plakatach i w Anty Radio bardzo zachęcała – szkoda tylko, że nie pokrywała się z rzeczywistością."
November 28, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Małgorzata and wrote:
"Piękny, energetyczny koncert. Fajne dzieciaki w chórze-doskonały pomysł. Polecam wszystkim!!!"
November 27, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Radosław and wrote:
"Koncert generalnie bardzo dobry. Gitara solowa całkiem niezła, solówki bardzo podobne do oryginału. Bas i perkusja bez zarzutu. Klawisze czasem nie grały po nutach Pink Floydów, brzmienie instrumentu w niektórych utworach też mogłoby być nieco trafniejsze. Wokal damski, ale może się podobać, dość czysty, trochę jakby jazzowy. Chórek dziecięcy OK, śpiewały nawet maluchy:) Lasery cięły nawet skrajne miejsca - do poprawy. Dla mnie udany wieczór. "