KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Romeo i Julia

Romeo i Julia

reżyseria i choreografia: Janusz Józefowicz

category
0
events
Average rating: <b>4.33</b> out of 5
Average rating: 4.33 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Oryginalna muzyka Janusza Stokłosy, polski tekst zainspirowany dramatem Szekspira "Romeo i Julia", reżyseria i choreografia Janusza Józefowicza, scenografia Andrzeja Worona, kreacja nowych talentów - to gwarancje wielkiego wydarzenia artystycznego. Tematem musicalu jest miłość dwojga młodych ludzi, nie umiejących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych w chwili rodzącej się wielkiej miłości. To dramat pokoleń rodziców i dzieci, którzy nie umieją ze sobą rozmawiać, słuchać się i szanować swoich potrzeb. Młodzieńcza bezkompromisowa miłość napotyka bezwzględność komercyjnego świata rodziców, pochłoniętych swoimi sprawami.
Romeo i Julia - videos and images
Latest comments and opinions from our clients
August 14, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Mariola and wrote:
"Wrażenia bardzo zaskakujące ,nowoczesne widowisko. Doskonała muzyka i wykonawcy.Warto było przyjechać nawet z Sztokholmu. Dziękujemy pięknie Józefowicz znowu pokazał swoją wspaniałą klasę."
August 9, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Renata and wrote:
"Świetne, nowoczesne widowisko. Pokazuje, którędy zmierza współczesny teatr. Nie musi być rekwizytów, tę rolę przejmuje nowoczesna technologia, która przenosi nas w dowolne miejsce. Dałam się ponieść tej magii teatru. Doskonała muzyka i wykonanie, wspaniałe układy taneczne zespołowe. Tekst współczesny, przemawia do widza bardziej niż skowronki, słowiki czy róże. Języka Szekspira nikt by nie zrozumiał, niedostatki rekompensowała nam wspaniała sceneria toruńskiego zamku."
August 7, 2017
Rating: 2 out of 5
pl
Lidia and wrote:
"Zdecydowanie komercyjne widowisko, przereklamowane. Bilety nie były tanie- 160 zł, a nie widzieliśmy co dzieje się na scenie, gdyż wszystkie rzędy były na jednym poziomie. Słaba akustyka, nie wszystko dopracowane, a dialogi na niewysokim poziomie. Organizacja słaba. Spodziewaliśmy się czegoś więcej."
August 7, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
józef and wrote:
"Wrażenia pozytywne, organizacja wiele do życzenia, widownia źle sprofilowana, były miejsca z których trudno było coś widzieć. przemieszczanie się publiczności również było uciązliwe. Dzieci w wieku przedszkonym powinny spać po co rodzić męczy swą pociechę - nie wiem.Nie polecam pozdrawiam"
August 7, 2017
Rating: 4 out of 5
pl
Areta and wrote:
"Przedstawienie rewelacja, znakomici artyści z fantastycznymi głosami i układami choreograficznymi, wspaniały repertuar muzyczny, efekty 3D- wszyscy dostali okulary. Tak jak 25 lat temu byłam zachwycona Metrem, tak teraz też się nie zawiodłam. Jedyny ale bardzo poważny minus, to organizacja tej imprezy. Brak zapewnienia widzom komfortowych warunków oglądania spowodowało chaos ze względu na przemieszczanie się ludzi w trakcie widowiska. "
May 10, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Jan and wrote:
"Warto pójść mimo że atrakcje techniczno - socjalne teatru najlepsze czasy mają już za sobą. Aktorzy drugoplanowi bardziej mnie zainteresowali niż tytułowa para . Bardzo słaba akustyka , jak na teatr muzyczny. Uroda i dynamika - na przyzwoitym poziomie."