KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Nigdy Nie Zakocham Się

Nigdy Nie Zakocham Się

ANNA KERTH, WOJCIECH BŁACH

category
0
events
Average rating: <b>4.67</b> out of 5
Average rating: 4.67 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Z londyńskiej galerii ginie słynny 46-karatowy brylant "Grot Kupidyna" warty 2 miliony funtów. W hotelowym pokoju nr 21 wpadają na siebie Diana - kobieta z przeszłością i Ernest - mężczyzna po przejściach. Obydwoje coś łączy z zaginionym brylantem. Rozpoczyna się żmudne śledztwo pełne dynamicznych zwrotów akcji. Intryga komplikuje się, kiedy między Diana i Ernestem wybucha gorące uczucie. Jaki będzie finał odwiecznej walki płci, gdzie każda ze stron chce udowodnić swoją wyższość i gdzie podział się Diament Kupidyna? Wartka akcja, inteligentne dialogi i niespodziewane zakończenie przywodzi na myśl znakomite komedie kryminalne Anthonego Shaffera czy Davida Mameta. Tutaj pod tajemniczym autorem, Davidem Harmetem, kryje się znakomity polski scenarzysta Cezary Harasimowicz (autor scenariusz filmowych min. "300 mil do nieba" czy " Życie jest piękne").
Latest comments and opinions from our clients
February 1, 2016
Rating: 5 out of 5
pl
Bozena and wrote:
"Scenariusz nie najgorszy, ale jak wiemy najważniejsza jest gra aktorska, bo to ona tworzy atmosferę. Można uznać, że p. Anna Korth bardzo się starała stworzyć swoją postać, natomiast p. Błach....jedyna salwa śmiechu na komedii i u niego i wśród widzów była, kiedy pomylił kwestię. Można zobaczyć, ale bez rewelacji."
January 24, 2016
Rating: 5 out of 5
pl
Julia and wrote:
"Fantastyczny spektakl. Wesoło! Gra aktorska znakomita! Ubawiłam się serdecznie! Szczerze polecam!"
October 26, 2015
Rating: 4 out of 5
pl
Magdalena and wrote:
"Scenariusz oceniam na 5 ale grę aktorską Pana Błacha niestety ale na 3.Być może to trema spowodowana premierą.Polecam jednak;)"