KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Anna Wyszkoni - Kolędy Wielkie

Anna Wyszkoni - Kolędy Wielkie

Anna Wyszkoni

category
1
event
Average rating: <b>5</b> out of 5
Average rating: 5 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
W 2015 roku ukazał się album Anny Wyszkoni pt. "Kolędy Wielkie". W świątecznym repertuarze artystki, wśród tradycyjnych polskich kolęd, jak "Dzisiaj w Betlejem", "Jezus malusieńki", "Cicha noc", "Bóg się rodzi" czy "Lulajże, Jezuniu", znalazła się jedna nieznana do tej pory, staropolska pastorałka "Wielkie nieba", a także zachowane w świątecznym klimacie piosenki "Od nieba do nieba" i "Mój anioł", które oddają magię i piękno Świąt Bożego Narodzenia, choć dotykają tematów i problemów bardziej uniwersalnych. Świąteczne koncerty Anny Wyszkoni są eleganckie i pełne świątecznej magii. W programie prócz kolęd i pastorałek znalazło się kilka utworów z jej autorskiego repertuaru, m.in. "Wiem, że jesteś tam" i "W całość ułożysz mnie". Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej.
December 17, 2017
7:30 PM

Koncert ANNA WYSZKONI - KOLĘDY WIELKIE

Prices:
from 65 to 95 PLN
Latest comments and opinions from our clients
January 20, 2016
Rating: 5 out of 5
pl
Agnieszka and wrote:
"Przepiękny głos w nastrojowym, klimatycznym miejscu o cudownej oprawie. Organizatorzy spisali się na medal!"
January 18, 2016
Rating: 5 out of 5
pl
Krzysztof and wrote:
"Krótko mówiąc:super! Piękny koncert, prawdziwa uczta dla duszy i ciała. Wspaniały głos Pani Ani, rewelacyjny kontakt z publicznością oraz doskonała muzyka.Polecam i czekam na następne mam nadzieje koncerty z udziałem tej wokalistki."
January 18, 2016
Rating: 5 out of 5
pl
Mariusz and wrote:
"Świetny występ, byliśmy pod wrażeniem. Koncert odbył się w kościele i dzieciakom było dość zimno, ale klasa artystki oraz oprawa rekompensowały wszystko."
January 18, 2016
Rating: 5 out of 5
pl
Marek and wrote:
"Serdecznie polecam, piękny koncert, byłem z żoną i dziećmi i wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem jaką Ania jest wspaniałą i wrażliwą piosenkarką, jak łatwo nawiązuje kontakt z publicznością, na pewno pójdziemy jeszcze na Jej koncerty :-)"
January 18, 2016
Rating: 5 out of 5
pl
anna and wrote:
"CUDOWNIE SPEDZONY SOBOTNI WIECZÓR Z PRZEMIŁĄ GWIAZDA..DZIEKUJEMY,,,:):)"
January 17, 2016
Rating: 5 out of 5
pl
Irena and wrote:
"Polecam!!!!Koncert na wysokim poziomie, za niewielką cenę 25 zł.Pomiędzy kolędami wplatała inne swoje piosenki. Kupiłam płytę. Jak za rok będzie koncert, też pójdę."
January 17, 2016
Rating: 5 out of 5
pl
Aneta and wrote:
"Najpiękniejsze wydarzenie jakie mogło mnie spotkać.... w jakim mogłam uczestniczyć...Po prostu muzyczna,świąteczna bajka...."