KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Piłkarski Galowy Wieczór Kabaretowy

Piłkarski Galowy Wieczór Kabaretowy

Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i Kabaret Łowcy.B

category
0
events
Average rating: <b>4.83</b> out of 5
Average rating: 4.83 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Galowy Wieczór Kabaretowy to znakomity projekt kabaretów, które zapewnią Państwu trzy godziny wyśmienitej zabawy, prezentując zarówno swoje bestsellerowe numery jak i wspólne skecze oraz piosenki. Znane z telewizji, grupy takie jak: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile oraz Kabaret Łowcy.B pokażą swoje najnowsze i najlepsze skecze. Każda z grup, występujących w Galowym Wieczorze Kabaretowym, prezentuje swój indywidualny styl, który w połączeniu z pozostałymi kabaretami stworzy niezapomniany klimat, pozytywnie oddziałując na wszystkich widzów. Z pewnością nie będzie to klasyczny kabareton, ponieważ projekt ten ma to do siebie, że mimo iż zaczyna się według scenariusza, dzięki publiczności, improwizacji i wykorzystaniu świeżych pomysłów, tworzy niepowtarzalne scenki oraz gagi i w ten sposób program nigdy nie kończy się tak samo. Galowy Wieczór Kabaretowy to właściwy dobór artystów, prezentujących bogaty repertuar satyryczny o dodatnim ładunku humoru, będący idealnym sposobem na spędzenie wyśmienitego wieczoru.
Piłkarski Galowy Wieczór Kabaretowy - videos and images
Latest comments and opinions from our clients
May 19, 2012
Rating: 5 out of 5
pl
Grzegorz and wrote:
"Suuuperrr!!! polecam serdecznie każdemu!! Program świetnie przygotowany a każdy skecz powodował jeszcze mocniejszy śmich. Super interakcja z widzami. Mógłbym zobaczyć go po raz kolejny. "
February 29, 2012
Rating: 4 out of 5
pl
beata and wrote:
"Bardzo fajna impreza, świetna organizacja, prowadzący pomyśleli o wszystkim, zapewnili lepsze miejsca widzom którym widok zasłaniała kamera. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie długość przedstawienia, prawie 3 godziny, jedynym minusem był brak miejsc parkingowych pod Salą kongresową, ale to oczywiście nie jest wina organizatorów. "
February 27, 2012
Rating: 5 out of 5
pl
Kama and wrote:
"Rewelacja! Czekam na transmisję w tv i wszystkim znajomym polecam ten program."
February 27, 2012
Rating: 5 out of 5
pl
Weronika and wrote:
"mój bilet też był prezentem i także bardzo się podobał, świetna impreza :)"
February 25, 2012
Rating: 5 out of 5
pl
Ewa and wrote:
"Bilet na kabaret był prezentem, najlepszym jaki dałam bratu do tej pory. Jego słowa "świetne, usmiałem sie za wszystkie czasy,aż nie mogę się doczekać transmisji w TV""
December 13, 2011
Rating: 5 out of 5
pl
Andrzej-Rybnik and wrote:
"Super IMPREZA tylko tak dalej :)"