KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Taneczna Podróż Dookoła Świata

Taneczna Podróż Dookoła Świata

Magiczna podróż odkrywająca arkana tańca..

category
0
events
Average rating: <b>4.33</b> out of 5
Average rating: 4.33 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Taneczna Podróż dookoła Świata - 60 minutowy spektakl taneczno - edukacyjny. Pewnego dnia, podczas rozgrzewki na sali tanecznej toczy się zacięta dyskusja i spór. Nie jest to zwykła kłótnia, ale bitwa taneczna. Zapytacie pewnie: dlaczego i o co? Odwieczne pytanie ,,Być albo nie być, który taniec jest najważniejszy: balet, czy hip hop ? Aby wyjaśnić raz na zawsze ten spór nauczyciel tańca postanawia zabrać głównych bohaterów w daleką podróż, podczas której odkryją oni najsłynniejsze tańce, muzykę i kulturę różnych zakątków świata. No to wyruszamy. Na początek zaglądamy do Rosji, odwiedzamy też Francję, gdzie króluje najbardziej popisowy przebój parkietów. Ktoś z Was wie z jakiego tańca słynie Paryż? Pojedziemy do gorącej Hiszpanii, ruszymy dalej, aż do Argentyny i USA. Zawitamy na plaże wyspy Haiti z tańcem Hula, zwiedzimy tajemniczą Japonię oraz Indie , gdzie poznamy kulturę wschodu. Zatańczymy Afro a na zakończenie podróży do wspólnej zabawy porwie nas.. Nie, tego nie zdradzimy, będzie trochę emocji. Jak to w podróży...
Latest comments and opinions from our clients
June 2, 2017
Rating: 4 out of 5
pl
Marzena and wrote:
"Mojemu synkowi bardzo podobało się przedstawienie. Dynamiczne, ciekawe, piękne stroje. Ciekawy pomysł na spektakl dla dzieci małych i starszych. Jedyny minus dla teatru, to fakt, że dzieci dobrze nie widzą, gdyż miejsca są ustawione na jednej, równej powierzchni i osoby, które siedzą przed dziećmi zasłaniają im widok sceny. W przypadku mniejszych dzieci, nie pomagają nawet poduszki."
January 18, 2016
Rating: 4 out of 5
pl
Mirka and wrote:
"Spektakl bardzo udany, ale mam dwie uwagi. Po pierwsze na początku przedstawienia gaśnie światło i w KOMPLETNYCH CIEMNOŚCIACH damski głos instruuje dzieci, jak powinny się zachować. Są dzieciaki, zwłaszcza te młodsze, które boją się ciemności. Pozostawienie kilku światełek na pewno nie wpłynęłoby na poziom skupienia dzieci. Po drugie, w trakcie podróży samolotem padają nazwy odwiedzanych krajów, ale NIE MA NAZW POKAZYWANYCH TAŃCÓW!. A przecież tego chcemy nauczyć dzieci. A poza tym ok:)"
June 1, 2015
Rating: 5 out of 5
pl
Grazyna and wrote:
"Uwielbiam takie przedstawienia , muzyka , taniec , śpiew.Fajnie by było gdyby ktos Super impreza, więcej takich muzycznych przedstawień dla dzieci "
April 9, 2014
Rating: 4 out of 5
pl
Marta and wrote:
"Spektakl był super!!!!!! Pod koniec mogli by jednak pokazać, że już wrócili i rozmawiają na temat tej ekscytującej podróży. Mówili by o tym, że każdy taniec jest dla każdego ważny."
April 7, 2014
Rating: 5 out of 5
pl
Stanisław and wrote:
"Bardzo udane przedstawienie dla dzieci, ciekawa realizacja podróży dookoła świata i wielka frajda dla dziecięcego ucha i oka. Polecam widzom od 6 do 10 lat, warto zobaczyć !"
April 7, 2014
Rating: 4 out of 5
pl
Marzena i Zuzia and wrote:
"Bawiłyśmy się dobrze ja i moja 6 letnia wnuczka , sympatycznie spędzona godzina , przedstawienie podobało się nam i polecamy."