KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Accantus Symfonicznie

Accantus Symfonicznie

Studio Accantus oraz Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu

category
0
events
Average rating: <b>4.96</b> out of 5
Average rating: 4.96 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Trasa koncertowa Accantus Symfonicznie jest serią koncertów musicalowych wykonywanych przez wokalistów Studia Accantus oraz najstarszej orkiestry symfonicznej w Polsce: Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod batutą Tadeusza Wicherka W programie utwory z takich filmów i musicali jak: Król Lew, Książe Egiptu, Metro, Wicked, Pocahontas, Moulin Rouge
Latest comments and opinions from our clients
June 28, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Magdalena and wrote:
"Bilet był prezentem dla Syna. Jego radość po koncercie - nie do opisania. cieszę się , że Studio Accantus zawitało do Szczecina"
June 10, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Dominik and wrote:
"Wyjątkowy koncert, wart każdej wydanej złotówki. Obiektywnie patrząc było to jedno z lepszych, najlepiej zorganizowanych wydarzeń na jakim byłem. Gorąco polecam!"
June 2, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Anna and wrote:
"Cudowny koncert."
May 28, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Kasia and wrote:
"Koncert był niesamowity. Studio Accantus zawitało do Szczecina, z czego się bardzo cieszę i mam nadzieję na kolejne koncerty (symfoniczne jak i solowe). Lekko zmieniony repertuar letniej trasy, dla mnie był strzałem w sam środek 10. Usłyszałam wszystkie ulubione utwory. Był to jeden z koncertów, podczas których odbiorca "zatraca się" i w ogóle nie odczuwa mijającego czasu, a gdy nadchodzi koniec jest zaskoczony "to już ta godzina?". Z całego serca POLECAM."
May 20, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Ewelina and wrote:
"Wyjątkowy koncert, wart swojej ceny :) Wspaniałe wykonania, niesamowite emocje - ciarki, łzy, ale też dawka dobrego humoru :) Nie polecam jedynie malutkim widzom, w mojej okolicy około 4-5letnie dziecko nudziło się i męczyło, przeszkadzając w odbiorze koncertu"
May 15, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Monika and wrote:
"Wspaniały koncert czekam na kolejny "
May 14, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Edyta and wrote:
"Bajeczne przeżycia, fantastycznie spędzony czas :) Polecam bez wahania."
May 11, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Urszula and wrote:
"Mega!!!!!!!!!!!!!!!"
May 10, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Dominika and wrote:
"Wyjątkowe wydarzenie. Niekończące się owacje na stojąco zwieńczające wydarzenie, zasłużone! Orkiestra grała fenomenalnie. Wokaliści zjednali mnie swą charyzmą i talentem. Na pewno pojawię się na następnych koncertach z udziałem Accantus!"
May 9, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Ewa and wrote:
"Fantastyczny koncert! wykonawcy, orkiestra, oświetlenie - rewelacja! Czekam na kolejne takie wydarzenia"
May 9, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Marta and wrote:
"Niesamowite przeżycie, ale przede wszystkim rewelacyjny koncert. Sala wypełniona po brzegi zachwytem na twarzach widzów :) Z niecierpliwością czekamy na kolejny koncert wokalistów Studia Accantus. Hamilton - jedyne, czego zabrakło, ale mimo wszystko było naprawdę zacnie :) Pozdrawiam serdecznie! "
May 8, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Agniszka and wrote:
"REWELACJA!!! Klasa sama w sobie! Pozdrawiamy!"
May 8, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Emilia and wrote:
"Koncert rewelacyjny, cały zespół dał świetny występ. Po raz kolejny jestem pod ogromnym wrażeniem. doskonała atmosfera i niezapomniany wieczór."
May 8, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Maria and wrote:
"Genialny koncert! Było wszystko, świetna muzyka, moc emocji, wzruszeń i śmiechu. Wartość artystyczna jak i wykonanie techniczne na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że w przyszłości Accantus ogłosi kolejną i kolejną trasę koncertową. :) "
May 7, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Elżbieta and wrote:
"wspaniały koncert. Cała sala była zachwycona. Dużo humoru, świetna gra aktorska. Najbardziej zapadły mi w pamięć utwory z małej syrenki, opowieści wigilijnej, królowie świata... zreszta- długo by wymieniać- wszystkie były świetne. Brakowało mi marzenie mam i pół kroku stad :)"