KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Andropauza 3

Andropauza 3

M. Damięcki , T. Ross, J. Fedorowicz, K. Pakosińska, A. Załęcka, K. Mikiewicz, D. Gnatowski , A .Zaborski, S. Maciejewski i inni

category
2
events
Average rating: <b>4.03</b> out of 5
Average rating: 4.03 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić "Dziady" Mickiewicza. Jednak Niewyżyty, reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:" Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!" Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nieważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce! Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: "Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!" Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej: Starość nie chroni przed miłością Lecz miłość chroni przed starością Bo prawda jest taka, że się nie starzeje Serce ,które kocha i wiecznie się śmieje!
May 23, 2019
6:30 PM
Prices:
od 75 PLN
June 15, 2019
6:30 PM

Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować

Prices:
od 80 do 100 PLN
Andropauza 3 - videos and images
Foto #1 - Andropauza 3
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Latest comments and opinions from our clients
April 29, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Karolina and wrote:
"Spektakl rewelacja. Aktorzy wznieśli się na szczyty swoich możliwości. Dużym, pozytywnym zaskoczeniem było nawiązanie w spektaklu do aktualnych wydarzeń w kraju. "
April 29, 2019
Rating: 3 out of 5
pl
Dorota and wrote:
"Spektakl fajny, gra aktorska super. Polecam wszystkim. "
April 25, 2019
Rating: 3 out of 5
pl
Mirosław and wrote:
"Nic specjalnego. Zlepek skeczów."
April 25, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
ROMAN and wrote:
"Spektakl wspaniały. Bardzo wysoki kunszt aktorski wszystkich występujących aktorów zresztą bardzo znanych i lubianych. Wszystko super, hiper, extra, cool !!!"
April 25, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Mariusz and wrote:
"Polecam wszystkim ale w szczegolnosci emerytom tam na spektaklu walczy sie o Nas spektakl daje do myslenia emeryci na barykady do boju po to co wasze swietny i madry chumor doskonala gra aktorska jeszcze raz polecam dziekuje MOC BRAW EMERYCI NIE BADZMY ''DZIADAMI"..........."
April 25, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Grażyna and wrote:
"Świetny spektakl, dobra zabawa a przede wszystkim miło spędzony czas. Polecam. Dobra gra aktorów. Pani Matylda była rewelacyjna!!! "
April 25, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
joanna and wrote:
"polecam przedstawienie można się uśmiać do łez. Super polecam. Tylko zdecydowanie za mało gry Pani Matyldy :) była rewelacyjna "
April 6, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Krystyna and wrote:
"Wszystko na najwyższym poziomie"
April 6, 2019
Rating: 4 out of 5
pl
HALINA and wrote:
"DZIĘKUJEMY ZA MILE SPĘDZONY WIECZÓR. DO ZOBACZENIA NA NASTĘPNYM SPEKTAKLU. SUGERUJEMY ABY AKTORZY POSZLI NA SPEKTAKL "KLIMAKTERIUM" - MOŻE DA SIĘ COŚ PODGLĄDNĄĆ "NA PRZYSZŁOŚĆ" ABY JESZCZE WYŻEJ PODNIEŚĆ SOBIE POPRZECZKĘ."
March 4, 2019
Rating: 3 out of 5
pl
Aneta and wrote:
"Ciekawa forma spędzenia wieczoru na wesoło. Polecam."
March 4, 2019
Rating: 1 out of 5
pl
Bożena and wrote:
"Jesteśmy bardzo rozczarowani. Spektakl fatalny, żenująco niski poziom. W czasie przerwy dużo osób wyszło, my również. Szkoda czasu i pieniędzy na bilety."
March 4, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Joanna and wrote:
"Średni humor, takie sobie przedstawienie. Druga połowa trochę lepsza"
March 4, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Stanisław and wrote:
"Świetna zabawa"
February 18, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Grzegorz and wrote:
"Spektakl można polecić nie tylko dla osób starszych, chociaż akurat na moim seansie większość publiczności stanowiły osoby starsze, w wieku zbliżonym do głównych bohaterów. Dla męskiej części niech zachętą będzie Pani Załęcka, która wyglądała w każdej z ról zjawiskowo i patrzyło się na nią z ogromną przyjemnością - wyjątkowej urody aktorka, co można dostrzec zwłaszcza z pierwszego rzędu. Dobrze spędzone 2 godziny. "
February 5, 2019
Rating: 2 out of 5
pl
Edyta and wrote:
"Nie polecam, spektakl na 3+ przeznaczony chyba bardziej dla osób 50+ . "