KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
WOMEX 17

WOMEX 17

Międzynarodowi artyści oraz zespoły

category
0
events
Average rating: <b>5</b> out of 5
Average rating: 5 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
W dniach 25 - 29 października 2017 Katowice są gospodarzem jednego z najbardziej prestiżowych europejskich wydarzeń muzycznych - Targów Muzyki Świata WOMEX (World Music Expo). WOMEX należy do ścisłej czołówki imprez o charakterze branżowym, obok MIDEM w Cannes czy Jazz Ahead w Bremie. Co roku przyciąga do jednego wybranego miasta w Europie tysiące wielbicieli world music z całego globu oraz setki artystów i przedstawicieli sektora muzycznych przemysłów kreatywnych. WOMEX to koncerty, konferencja i impreza targowa, dedykowana specjalistom, ale otwarta również dla miłośników muzyki. Katowice są pierwszym miastem w Polsce, w którym odbędzie się to wydarzenie. WOMEX jest wydarzeniem o ogromny rozmachu. W 2015 roku, Budapeszcie brało w nich udział ponad 2 500 delegatów reprezentujących 1 500 przedsiębiorstw z 90 krajów. Na 7 scenach swoją muzykę zaprezentowało 280 artystów z 50 państw. WOMEX przyciągnął też 320 dziennikarzy krajowych i zagranicznych. Wydarzenie jest organizowane od 1994 roku. Poprzednie edycje odbywały się m.in. w Berlinie, Sewilli czy Kopenhadze.
Latest comments and opinions from our clients
February 26, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Adam and wrote:
"Super festiwal! to mega wyróżnienie gościć wykonawców z całego świata tutaj w PL, a dokładnie w Kato. Mam nadzieję, że będzie reedycja u nas ;)"
October 28, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Danuta and wrote:
"Bardzo ok "
October 27, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Joanna and wrote:
"Okazja do zakupu biletu byla niebywała gratka dla miłosników muzyki i kultury kubanskiej czyli występ topowej kapeli kubańskiej - Havana d'Primera. Zespól zaprezentował w krótkim (zbyt krótkim) acz treściwym secie przebojów ku uciesze fanów którzy zjechali na ten występ z całej Polski. Wszystkie bilety na ten wystep sprzedano w kilka minut co byc może da do myslenia polskim impresariatom, promotorom i agencjom. Bonusem były inne wydarzenia sceny w tym dniu."