KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Pena Flamenca Triana

Pena Flamenca Triana

Irene Alvarez, Maria Marin, Marta Robles, Arturo el Polaco

category
0
events
Average rating: <b>4.67</b> out of 5
Average rating: 4.67 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Projekt Peña Flamenca TRIANA ma charakter cyklicznych koncertów, na których publiczność ma szansę posłuchać i obejrzeć hiszpańskich artystów flamenco reprezentujących różne pokolenia i różne nurty artystyczne. W centrum zainteresowań pozostaje zawsze tradycyjne flamenco puro, które okazuje się być niewyczerpanym źródłem inspiracji. Bohaterkami 31. edycji Peña Flamenca Triana będą dwie artystki andaluzyjskie mieszkające poza granicami Hiszpanii: tancerka Irene Alvarez (Sewilla) w Belgii i śpiewaczka María Marín (Utrera) w Holandii. Obie mają znakomite wykształcenie zarówno w dziedzinie flamenco, jak i w muzyce i tańcu klasycznym ze specjalizacją w klasyce hiszpańskiej. W ich formie artystycznego wyrazu widoczne są więc wyraźne wpływy hiszpańskiej "kultury wysokiej", elegancja i subtelne piękno, a także głęboki przekaz metaforyczny i duchowy.
Latest comments and opinions from our clients
January 14, 2019
Rating: 3 out of 5
pl
krzysztof and wrote:
"Sala nieprzystosowana do takiego rodzaju spektakli, kiedy chcemy zobaczyć tancerkę "od stóp do głów". Niektórzy zdesperowani wstawali i oglądali pokaz z boku na stojąco. A chyba nie o to chodzi!!!! Brakowało miejsca na okrycia. A poza tym tancerka super, porywająca energią i profesjonalizmem wykonania. "
January 13, 2019
Rating: 3 out of 5
pl
Monika and wrote:
"Tancerka rewelacyjna i spiewacy i gitarzysta, natomiast sala totalnie niedostosowana do pelnego odbioru. Z dalszych rzedow widac tancerke od pasa w gore a przy flamenco widok nog bylby wskazany , z tego wzgledu nie polecam."
January 13, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Bożenna and wrote:
"Elektryzujący występ, wspaniała Kristina B. i jej zespół. Gorąco polecam następne imprezy. "
January 12, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Anna and wrote:
"Bardzo mi się podobało. Miło spędzony ,pełen wrażeń wieczór.Taniec -wspaniały. Śpiew -zaskakujący."
January 12, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Marek and wrote:
"Wspaniałe przedstawienie, na najwyższym artystycznym poziomie. Christina Benitez emanuje tańcem i ogniem. Muzycy i śpiewacy czarują i wprowadzają w trans. Tylko sala utrudnia odbiór. Jedynie pierwsze rzędy coś widzą."
November 19, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Magdalena and wrote:
"Wieczór pełen emocji, występy tancerek bardzo energetyczne a gitarzysta super profesjonalista. Polecam"
November 18, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Agnieszka and wrote:
"Wspaniały koncert, tancerki z energią wulkanu "
November 18, 2018
Rating: 4 out of 5
pl
Waldemar and wrote:
"podziw dla wykonawców za ekspresje i profesjonalizm, warto było być...; niestety sala nie zachęca by tu bywać jako stały bywalec - nie znalazłem odpowiedzi na pytanie: czy to jeszcze kamerlany wstęp czy juz zadęcie na coś wiecej?"
November 18, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
malgorzata and wrote:
"Spaniale wieczór.Spaniali artysci"
September 17, 2018
Rating: 4 out of 5
pl
Maciej and wrote:
"Nadspodziewanie udany wieczór. Szczególnie podczas wykonywania ostatniego wieczoru poczułem się jak w Andaluzji. Flamenco z wysokiej półki."
September 15, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Anna and wrote:
"Niezapomniany wieczór! Fantastyczny koncert! Nie przypuszczałam, że flamenco dostarcza tylu emocji: od euforii po zamyślenie. Profesjonalny występ. Szczerze polecam, również tym, którzy nie są pasjonatami kultury hiszpańskiej ( właśnie do takich osób należę :) )"
September 11, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Bogusia and wrote:
"Koncert był wspaniały! Atmosfera i emocje niepowtarzalne. Instytut Cervantesa, w ktorym odbywala sie impreza, dodatkowo wzbogacil ten niezapomniany wieczór. Polecam bardzo :)"
June 25, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Marzena and wrote:
"Pomieszczenie słabo dopasowane do tego typu występu: duszno, scena niewidoczna z dalszych miejsc. Występ jest dobry, ale bez szału. Widziałam lepsze"
June 11, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Marek and wrote:
"Występ - rewelacja. "
June 10, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Katarzyna and wrote:
"Absolutnie warto. Najlepiej wybrac miejsce w pierwszych rzedach."