KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Przeboje Świata

Przeboje Świata

Aktorzy Teatru Sabat

category
3
events
Average rating: <b>5</b> out of 5
Average rating: 5 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Wielkie widowisko rewiowe. To muzyczno - baletowa, pełna dynamiki podróż po świecie. Na spektakl złożą się najbardziej znane utwory światowej muzyki rozrywkowej między innymi: z Ameryki, Rosji, Szwecji, Krajów Latynoskich, Izraela, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Polski i wielu innych ciekawych miejsc.
June 28, 2019
7:30 PM

PRZEBOJE ŚWIATA

Prices:
od 140 do 160 PLN
July 6, 2019
7:30 PM

PRZEBOJE ŚWIATA

Prices:
od 140 do 160 PLN
July 12, 2019
7:30 PM

PRZEBOJE ŚWIATA

Prices:
od 140 do 160 PLN
Latest comments and opinions from our clients
February 17, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Mariusz and wrote:
"Wspaniały wieczór, doskonała rewia, artyści na najwyższym poziomie, bawiłem się znakomicie, wspaniała kolacja i potem po rewii tańce przy śpiewie wokalistów z rewii to był dla mnie wspaniały wieczór z ukochaną z okazji walentynek, polecam wszystkim którzy cenią wysoki poziom. Polecam"
January 27, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Ella and wrote:
"Wspaniale przezycie dla oczu i uszu, klasa sama w sobie!!!! Ogromne uznanie za koncepcje i podziekowanie dla artystów i Malgorzaty Potockiej za niezapomniany wieczór. Niestety, wsród publicznosci byla duza grupa pracowników z firmy Mary Kay, tym glosniejsza im wiecej panie wypily. Glosne rozmowy i pijackie okrzyki podczas wystepow bardzo psuly atmosfere. Kelnerzy nie reagowali na prosby o uspokojenie tej pijanej bandy. Na przyszlosc kupie bilety tylko majac pewnosc, ze nie bedzie pijackich burd"