KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Mistrzowie Magii

Mistrzowie Magii

Romek "Siano" Słomka, Magischer Zirkel

category
0
events
Average rating: <b>3.17</b> out of 5
Average rating: 3.17 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Połączenie ostrego humoru, ciętej riposty i luzu na scenie z siedmioma latami doświadczenia w iluzji działa na publiczność jak MAGIA. Magischer Zirkel von Deutschland - największej w Europie organizacji zrzeszającej iluzjonistów. Wychowanek iluzjonisty Pawła Poniatowskiego, aktorki krakowskiego Teatru Bagatela - Ewy Mitoń, oraz pedagogów szkoły aktorskiej L'Art Studio.
Latest comments and opinions from our clients
July 16, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Adam and wrote:
"Bardzo udana impreza! Dzieci świetnie się bawiły, dorośli również. Co do niektórych sztuczek to nadal nie wiem jak to było możliwe a przecież mam już 38 lat :) Do poprawy: zbyt mała sala (z balkonu czy też z tyłu było gorzej widać) do tego reflektory na scenie za artystami świeciły mocno w oczy i oślepiały siedzących na balkonie ). W barze powinny być dostępne chipsy, paluszki i inne przekąski dla dzieci bo musiałem dwa razy iść na stację paliw. Ogólnie super i czekamy na kolejne edycje!"
July 16, 2018
Rating: 1 out of 5
pl
Helena and wrote:
"Uważam, że pod względem organizacyjnym fatalnie przygotowane. Kupiłam Bilet wcześniej, aby nie stać z dzieckiem w kolejce a i tak była jedna kolejka dla kupujących i tych co już mieli bilety. Spektakl mało fajny i nie rozumiem czemu skoro jeden czarodziej wykonał sztuczkę to drugi wchodził na scenę i robił to samo? DO tego sztuczki były bardzo proste-wręcz tendencyjne."
July 16, 2018
Rating: 2 out of 5
pl
Elżbieta and wrote:
"Impreza ciekawa, jednak dla dzieci w wieku 3 - 7 lat. Starsze były znudzonego i wyszliśmy po pierwszej połowie. Organizacyjnie nie bardzo przygotowane. Pomysł ogolnie fajny. "
July 16, 2018
Rating: 4 out of 5
pl
Paweł and wrote:
"Niezłe przedstawienie, dzieci miały frajdę przez ponad dwie godziny. Na minus chyba trochę za dużo sprzedanych biletów, kiepska wentylacja teatru. "
July 16, 2018
Rating: 3 out of 5
pl
Anna and wrote:
"Dzieciom się podobało, dla mnie nudne. Klaun masakra. Ogólne wrażenie dobre "
July 16, 2018
Rating: 4 out of 5
pl
Robert and wrote:
"Impreza udana. Jedyne zastrzeżenie to brak klimatyzacji. "