KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operetkowa

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operetkowa

Emilia Diakopoulou, Adriano Gentili, Pierluigi Paulucci, Emanuel Bussaglia

category
0
events
Average rating: <b>4.1</b> out of 5
Average rating: 4.1 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Po sukcesie trasy koncertowej "The 3 Tenors", która gościła w największych polskich miastach jesienią 2016 roku, postanowiliśmy powtórzyć ten piękny koncert w poszerzonym składzie, zapraszając do udziału w nim utalentowaną włoską sopranistkę, Sabrinę Testę. Tym razem koncerty odbędą się w klimatycznych przestrzeniach polskich kościołów i katedr. Późną jesienią 2018 roku, ocieplimy te miejsce sycylijskim słońcem, gorącym temperamentem włoskich artystów i żarem emocji płynącym z dźwięków włoskich arii operowych. Wszystko to niesie bowiem ze sobą wyjątkowy koncert "The 3 Tenors & Soprano", w którym wystąpią trzej utalentowani włoscy tenorzy i sopranistka, obdarzeni wyjątkową barwą głosu, gorącym, włoskim temperamentem i pogodą ducha.
Latest comments and opinions from our clients
April 13, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Anna and wrote:
"Koncert świetny, soliści na wysokim poziomie, ale kwartet smyczkowy bezkonkurencyjny."
April 9, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Bozena and wrote:
"Występ artystów bez zarzutu, aczkolwiek koncert niezbyt długi w stosunku do ceny za bilety.Minusem jest brak konferansjerki, co prawda utwory zapowiadali sami artyści, ale nie po polsku, lecz w swoim ojczystym języku,a sądząc po wieku uczestników , niewielu dane było poznać język włoski. Artyści tego formatu, zarówno Sopranistka,Tenorzy jak i Kwartet smyczkowy zasługują na lepszą oprawę oraz występ dla szerszej publiczności w odpowiedniej sali. To naprawdę podniosło by rangę wydarzenia "
April 8, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Roman and wrote:
"Artyści wspaniali. Ale w kościele nie da sie długo siedzieć na nieergonomicznych ławach."
April 8, 2019
Rating: 2 out of 5
pl
Iwonna and wrote:
"Wspaniali artyści, ale organizacja koncertu beznadziejna. Nikt nie przywitał publiczności, nie przedstawił artystów/sami sie przedstawili na koniec/, nie było zadnej konferansjerki. Sztuka tej klasy wymaga odpowiedniej oprawy szkoda, że tu jej zabrakło. "
April 8, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Elżbieta and wrote:
"Cudowny koncert. Genialni artysci i wspanialy kwartet smyczkowy!"
April 8, 2019
Rating: 4 out of 5
pl
Michał and wrote:
"Nie jestem znawcą głosów operetkowych, ale występ podobał mi się, zwłaszcza sopranistka, która oprócz śpiewu świetnie grała. Uwodzicielska, zalotna, powłóczyste spojrzenia i gesty. Oczywiści duże brawa dla tenorów i towarzyszącej całemu występowi skrzypaczek i wiolonczelistce. Zdecydowanie zabrakło konferansjera, który zapowiedziałby cały występ, przedstawił artystów. Miejsce organizacji występu to prowizorka. Rozumiem że koncert był przeniesiony, ale można było to miejsce lepiej przygotować."
April 8, 2019
Rating: 3 out of 5
pl
RYSZARD and wrote:
"Poziom artystyczny wysoki ale rezyseria dzwieku szwankuje. W sektorze B bylo slabo słychać. Zbytnio liczono chyba na samą akustykę wnętrza. Ceny zbyt wysokie jak na warunki"
April 8, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Elżbieta and wrote:
"Bardzo dobry koncert, niesamowite wrażenia z bliskości artystów. Aria e lucevan le sttelle - bezcenna"
April 7, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Bożena and wrote:
"występ super, jestem już 2 raz i jestem baaardzo zadowolone. To jest uczta dla duszy"
April 6, 2019
Rating: 2 out of 5
pl
Magdalena and wrote:
"Artyści zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak koncert był za krótki, co przekłada się na zbyt wysoką cenę za bilet. Wśród publiczności panował chaos, każdy siadał tam gdzie chciał, nie było osoby prowadzącej koncert. Organizacja wypadła na bardzo niskim poziomie. Wśród tego zamieszania zniknęła piękna muzyka i przesłanie koncertu. "
April 5, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Witold and wrote:
"WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ JAK NALEŻY!!! KONCERT PRZEPIĘKNY."
April 5, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Anna and wrote:
"wspaniały koncert, wspaniali artyści, brakowało jedynie wprowadzenia do poszczególnych utworów"
April 2, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Iwona and wrote:
"Witam. Profesjonalny organizator i dodatku bardzo miły, oferujący uśmiech i pomoc. Sam koncert to artyści z najwyższej półki, zarówno męskie, zróżnicowane tenory, nie mówiąc już o śpiewaczce. Jej zniewalający sopran jest wprost nie z tego świata. Polecam wszystkim, nie tylko miłośnikom opery."
April 1, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Natalia and wrote:
"Fantastyczny koncert. Przepiękne utwory. Kwartet smyczkowy dał z siebie wszystko. Jestem zachwycona wydarzeniem. Serdecznie polecam. "
April 1, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Elżbieta and wrote:
"Bardzo piękny koncert . Trochę zimno w tym kościele."