KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Elfowa Orkiestra Św. Mikołaja

Elfowa Orkiestra Św. Mikołaja

Widowisko muzyczne

category
0
events
Average rating: <b>2.9</b> out of 5
Average rating: 2.9 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Na scenie wystąpią jego najbardziej uzdolnione elfy, a w repertuarze znajdzie się wiele znanych i lubianych piosenek z popularnych bajek animowanych takich jak Smerfy, Gumisie czy Trolle. Elfowi muzycy zabiorą dzieci na spotkanie z sympatycznym ogrem Shrekiem, nieustraszoną Vaianą i Elsą z Krainy Lodu. Dzieci będą mogły również odśpiewać świąteczny hit "Jingle bells" w polskiej wersji językowej. Figlom, psotom i śmiechom nie będzie końca! To będzie czas pełen niespodzianek w niezwykłej świątecznej atmosferze!
Latest comments and opinions from our clients
January 2, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Grażyna and wrote:
"koncert fajny, ale ceny biletów zbyt wysokie i bardzo zimno, kościół Św. Katarzyny piękny, ale nie jest to odpowiednie miejsce na koncert dla dzieci"
December 10, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Anna and wrote:
"Bardzo fajna impreza. Z minuty na minutę się rozkręcała, aż szkoda że trwała tylko godzinę. Orkiestra na żywo i soliści- super. Dzieciom bardzo się podobało."
December 10, 2018
Rating: 1 out of 5
pl
Lucyna and wrote:
"Totalna porażka. Cena kosmiczna za ok 6-7 piosenek i 40 minut występu 5 osób (gdzie ta orkiestra i widowisko?!) Dla całej mojej 4 osobowej rodziny do sektora A (co też było abstrakcją ponieważ nikt nie sprawdzał kto gdzie siedzi) impreza kosztowała mnie 220 zł. Wg mojej oceny maksymalny koszt tego koncertu powinien wynieść 30 zł od osoby. Od kogo mogę żądać zwrotu 100 zł??????????????? "
December 10, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Wojciech and wrote:
"koncert krótki rozpoczęty z opóżnieniem , repertuar niezgodny z opisem,gdzie psoty ? gdzie figle , śmiechy i niespodzianki ? bardzo słaby , dzieci rozczarowane cena biletów za wysoka do jakości przedstawienia nie polecam"
December 10, 2018
Rating: 3 out of 5
pl
Anna and wrote:
"Koncert zdecydowanie za krótki (trwał niepełną godzinę). Orkiestra grała ładnie, wokaliści też ok, ale całość niestety mało porywająca dla dzieci. A przecież tematyka daje tyle możliwości, które niestety nie zostały wykorzystane. "
December 9, 2018
Rating: 1 out of 5
pl
Dominika and wrote:
"Opis koncertu nijak się ma do tego jak to faktycznie wyglądało. Jeżeli ktoś się spodziewa zapowiadanego "widowiska muzycznego" i "orkiestry" to bardzo się rozczaruje. Cała "orkiestra" to trzech muzykow: z perkusją, gitarą i keybordem oraz dwoje przeciętnych wokalistów. Wiekszosc piosenek zaśpiewana po angielsku-dzieci mało zainteresowane. Nie było zapowiadanych prezentacji instrumentów muzycznych ani piosenek ze Shreka czy Smerfow. Całość trwała ok. 45 minut. Pełne rozczarowanie za niemałe pieni"
December 9, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
andrzej and wrote:
"Cena znacznie przewyzsza jakos. Koncert krotki, fatalna akustyka. "
December 9, 2018
Rating: 1 out of 5
pl
Magda and wrote:
"Cena biletu jest kompletnie nieadekwatna do koncertu. Miejsce koncertu- katedra nie nadawalo do tego- wysokie sufity bardzo znieksztalcaly dzwieki, przez co muzyki sluchalo sie trudno. W srodku bylo zimno, nie bylo szatni, wszyscy siedzieli w kurtkach. Doplata do lepszego sektoru okazala sie bezsensu, bo wszyscy byli stloczeni w jednym miejscu. Koncert polegal na wykonaniu ok. 10 piosenek z bajek przez grupe mlodych osob, pewnie studentow, za 10-20 zl. moze to byloby ok, ale nie za 55!!!"
December 9, 2018
Rating: 2 out of 5
pl
Tomasz and wrote:
"Zbyt krótki koncert dzieci znudzone"
December 9, 2018
Rating: 1 out of 5
pl
Michał and wrote:
"DNO jakiś Turek wynajmuje zespół weselny i naciąga ludzi, brudny mikołaj prawdopodobnie jakiś bezdomny rozdaje cukierki, całość trwa 40 min ŻENADA!!! nie dajcie się naciągnąć za 3 bilety zapłaciłem prawie 170zł w zimnej katedrze, bilet do teatru kosztuje 30 zł!!! Pięknie opisane... zwykli oszuści, wykorzystują ten cudowny czas i naiwność ludzi, którzy chcą przeżyć magiczne chwile dziećmi Brak możliwości reklamacji, nie ma odpowiedzialnego za ta przedstawienie!!! NIE NIE NIE "