KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Klub Hipochondryków

Klub Hipochondryków

Zbigniew Zamachowski, Piotr Polk, Wojciech Malajkat, Magdalena Wołłejko, Piotr Siejka, Marta Walesiak, Marcin Piętowski/Albert Osik

category
0
events
Average rating: <b>4.31</b> out of 5
Average rating: 4.31 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Autorka sztuki Magdalena Wołłejko, ukrywająca się pod pseudonimem Meggie W. Wrightt, nie spodziewała się ogromnego sukcesu jaki odniosło przedstawienie. Ta przezabawna komedia od dziesięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. "Klub hipochondryków" jest przykładem na doskonałe zgranie wszystkich elementów składających się na spektakl: znakomita scenografia, świetna reżyseria i brawurowe role wszystkich aktorów. Za kreację Leo, Zbigniew Zamachowski otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Feliksa Warszawskiego. Jego sceniczni przyjaciele dotrzymują mu kroku i całość jest misterną koronką poczucia humoru, dowcipu i wartkiej akcji. Bohaterowie sztuki to archetypy mężczyzn przekraczających magiczną barierę czterdziestych urodzin i posiadających wszystkie objawy kryzysu wieku średniego z hipochondrią na czele. Antykwariusz Leo oraz dwóch architektów - Ken, będący w trakcie rozwodu i Tom, mężczyzna z przeszłością amanta, prześcigają się między sobą w wymyślaniu nowych urojonych dolegliwości. Zmagają się z własną słabością, jaką jest niemożność pogodzenia z upływającym czasem. Całość, przedstawiona z dystansem i ciepłą ironią, wywołuje śmiech i wzbudza zrozumienie zwłaszcza wśród męskiej części publiczności.
Klub Hipochondryków - videos and images
Foto #1 - Klub Hipochondryków
Foto #2 - Klub Hipochondryków
Foto #3 - Klub Hipochondryków
Foto #4 - Klub Hipochondryków
Foto #5 - Klub Hipochondryków
Latest comments and opinions from our clients
December 11, 2015
Rating: 5 out of 5
pl
Wiesław and wrote:
"Było śmiesznie, zabawnie i o to chodziło. Profesjonalna gra aktorów. Polecam i pozdrawiam."
November 26, 2015
Rating: 5 out of 5
pl
Tomasz and wrote:
"przedstawienie w dwóch aktach, pierwszy dużo lepszy pd drugiego. Na zakończenie takie trochę na siłę zagmatwanie i rozwiązywanie na siłę. Ale dużo zabawy i śmiechu. Gra aktorska pierwszej trójki bardzo dobra, role drugoplanowe niestety mocno odstające . Ale cóż zachęcam chociażby do obejrzenia gry Piotra Polka, Zbigniewa Zamachowskiego czy też Wojciecha Malajkata :) "
November 26, 2015
Rating: 4 out of 5
pl
Katarzyna and wrote:
"Pierwsza część lekko nudnawa, w drugiej salwy śmiechu. Mimo tego zachęcam do obejrzenia. Jedynie cena z lekka odstraszająca 150 zł za os."
November 26, 2015
Rating: 5 out of 5
pl
Justyna and wrote:
"Świetna gra aktorska! Bardzo fajna, lekka komedia."
November 26, 2015
Rating: 5 out of 5
pl
Piotr and wrote:
"Rewelacja super obsada świetna komedia gorąco polecam"
December 19, 2014
Rating: 1 out of 5
pl
ak and wrote:
"Co prawda tzw "warszafka" wymaga by zachwalać wszystko co jest aktualnie w "nurcie", ale niestety "Klub hipochondryków", to najnudniejsza komedia teatralna jaką udało mi się obejrzeć w ciągu moich 4 dekad życia [a obejrzałem ich sporo]. Bardzo dobra obsada aktorska nie jest w stanie pokonać monotonii stworzonej przez reżysera ( a może to po prostu sama sztuka jest nudna). Jeden niewielki uśmiech w 2 akcie [w pierwszym walczyłem by nie usnąć] nie jest wart wydanych 120zł."
December 18, 2014
Rating: 5 out of 5
pl
Kasia and wrote:
"sztuka świetna- gra p.Zamachowskiego mega śmieszna, wysoki poziom artystyczny POLECAM!!!"
December 17, 2014
Rating: 5 out of 5
pl
Ola and wrote:
"Rewelacja, Zamachowski niesamowity. Gorąco polecam."
December 17, 2014
Rating: 5 out of 5
pl
Paweł and wrote:
"Obśmiałem się jak pszczoła, właściwie byłem po spektaklu "zmęczony" (szczególnie brzuch) śmiechem. Świetny Malajkat. Szczerze zachęcam do obejrzenia."
December 17, 2014
Rating: 3 out of 5
pl
Pablo and wrote:
"Cóż według mnie troche przereklamowana sztuka. Pierwsze 30 minut to masakra, ale z czasem coraz lepiej. Ostatnie pół godziny to naprawdę dobra wartka akcja, ciekawe dialogi, dobra gra. Niestety początek słaby, może ze względu na dość prehistoryczne podejście do roli przez p. Zamachowskiego: te ruchy, ubranie - dziś geje zostają prezydentami jak widać i wcale nie są ubrani w różowe. Tak czy inaczej warto się wybrać bo dobra gra aktorska Piotra Polka wszystko rekompensuje. "
December 17, 2014
Rating: 3 out of 5
pl
Jureczek and wrote:
"Sztuka lekka deserowa kabaretopodobna, dla niewymagającej publiczności. Ogólnie polecam, trochę drogo 105zł."
October 13, 2014
Rating: 5 out of 5
pl
Barbara and wrote:
"Przedstawienie przezabawne, bawi od pierwszej minuty aż do ostatniej sceny. Szczerze polecam i zachęcam do obejrzenia tej komedii, wspaniała gra aktorska powoduje,że sztuka na długo pozostaje w pamięci."
October 13, 2014
Rating: 5 out of 5
pl
Waldemar and wrote:
"Bardzo wysoki poziom sztuki teatralnej, super zabawa , humor i dowcip dla każdego. Sztuka godna polecenia."