Stanisława Celińska

"Atramentowa"

March 25, 2017 6:00 PM
*) The ticket sales continues untill: March 25, 2017 5:00 PM
Sieradzkie Centrum Kultury - Teatr Miejski
ul. Dominikańska 19, Sieradz - map »
Average Rate:Rate: 4.98 out of 5
Ticket prices: unknown
Tickets available: 0 pcs. / 0 pcs.
Make a reservation - buy a ticket »
Do you like it here?
Share it with others...
Automatic translation:  
Czy w dzisiejszym świecie, jest czas na zatrzymanie się i zadumę? Czy jest czas na muzykę i piosenki, przy których trzeba pomyśleć, nad ich sensem i treścią przekazu? Na te pytania odpowiedzą sobie państwo sami po wysłuchaniu koncertu Stanisławy Celińskiej" Atramentowa". Stanisława Celińska zabiera nas w cudowny świat piosenki autorskiej "przyprawionej" wspaniałą muzyką zespołu pod kierownictwem Macieja Muraszko. Dwie godziny spędzone na tym koncercie są niczym "turnus rehabilitacyjny" przepisany przez lekarza na "skołatane" nasze ludzkie nerwy. Cudowny głos Stanisławy Celińskiej i wspaniałe brzmienie muzyki stworzonej specjalnie dla niej przez Macieja Muraszko przenosi nas jakby w inny wymiar, gdzie zapomina się o: smutku, troskach, krzywdach a jednocześnie każe nam zastanowić się nad naszym życiem, by przeżyć je jeszcze wspanialej. Zapraszamy państwa serdecznie - i już tylko: państwo - "Atramentowa" Stanisława Celińska i cudowna muzyka...

Ticket sales for the selected event has already ended!

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Danuta wrote:
"Wspaniały koncert, mądre teksty, wspaniała muzyka i wykonanie. Płytę "Atramentowa" dostałam od dzieci pod choinkę, ucieszyłam się bardzo, że będę mogła wysłuchać tych utworów na żywo i nie zawiodłam się. Polecam."

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Dominika wrote:
"Koncert piękny, bardzo dobra organizacja, profesjonalni artyści i super atmosfera. Gorąco polecam!"

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Beata wrote:
"Wspaniały koncert z naturalnym kontaktem artystki i jej interakcją z publicznością. Znakomici muzycy z pasją wykonujący swoją pracę."

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Donata wrote:
"Super występ! Piękny człowiek!"

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Anna wrote:
"Koncert wspaniały. Niesamowity, ciepły klimat . Repertuar leczący rany duszy.Artystka emanuje miłością do ludzi. Krótkie wspomnienie ś.p.W.Młynarskiego. Niezapomniany również z osobistych powodów-był to prezent dla 3 moich sióstr, które w tych dniach obchodziły swoje Urodziny i wspomnienie najstarszej Siostry, dla której ostatnim Koncertem w życiu, obfitującym w moc przeżyć, był właśnie koncert Pani Celińskiej w Koszalinie i piosenka "Obfitość". Koncert zakończył się a nam ciągle w duszy gra..."

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Katarzyna wrote:
"Niesamowity koncert, super zespół, niesamowita Pani Stanisława. Polecam. "

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Grzegorz wrote:
"Wspaniały koncert ładna oprawa muzyczna super wieczór polecam"

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Barbara wrote:
"wspaniały koncert, niezapomniane wrażenia,super !!!!!!"

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Mirosława wrote:
"Cudowny koncert. Pani Stanisława Celińska wielka artystka. Repertuar cieszący serce. Super zespół towarzyszący. Polecam, polecam, polecam. Bardzo miło spędzony wieczór.Dziękuję."

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Kamila wrote:
"Wspaniały koncert z niesamowitą muzyczną oprawą! Genialni muzycy, niepowtarzalna Stanisława Celińska i fantastyczna sieradzka publiczność. "

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Dariusz wrote:
"Warto było. Polecam przyjadę ponownie."

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Beata wrote:
"Piękny koncert p.Celińskiej.Świetne teksty,aranżacje oraz piękne brzmienie całego zespołu sprawiają ,iż piosenek można słuchać i słuchać....Dziękuję p.Stasiu za przemiły wieczór."

March 26, 2017
Rate: 5 out of 5
Magdalena wrote:
"Wspaniały koncert, cudownie spędzone dwie godziny.Polecam. "

March 15, 2017
Rate: 5 out of 5
Tomasz wrote:
"Niesamowity koncert p. Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalny klimat, świetny repertuar. No i niezwykła osobowość Artystki. Dziękuję."

March 11, 2017
Rate: 5 out of 5
Bogusława wrote:
"Przyjemny wieczór przy muzyce, którą chce się słuchać /bez krzyku i darcia się/ i wsłuchiwać w piękne treści piosenek. Proszę kupić koniecznie płyty i odtwarzać je jak najczęściej!!!!!!!!"

March 10, 2017
Rate: 5 out of 5
Piotr wrote:
"Wspaniały koncert Stanisławy Celińskiej. Restrykcyjna i policyjna obsługa organizatora. Dotkniecie, rozbłysk telefonu u kogoś na sali i pędzi ktoś przez sale i robi wiatr i zakłócenia. Jak ktoś chce to i tak zrobi co będzie chciał. Kiedyś nawet druty kolczaste nie pomagały. "

March 10, 2017
Rate: 5 out of 5
MAREK wrote:
"piekny koncert, super zespół towarzyszący, wspaniała atmosfera"

March 9, 2017
Rate: 5 out of 5
Justyna wrote:
"Cudowna , pełna ciepła, wybitna Artystka, piękna muzyka, profesjonalny oktet wspaniały koncert. Niestety przydługie podziękowanie w wykonaniu przedstawiciela publiczności oraz " słaby" bukiet wręczony przez w/w Pani Stanisławie. Wszystkim ceniącym piękną polszczyznę, kunszt wokalny artystki, poczucie humoru, kulturę i klasę serdecznie polecam koncerty Pani Celińskiej - "Naszej Stasi" Gratuluję Panom Muzykom. "

March 9, 2017
Rate: 5 out of 5
Czesław wrote:
"Wspaniały koncert Pani Stanisławy Celińskiej, trafiające do serca słowa Artystki zarówno te wypowiedziane jak i wyśpiewane. Wysoki poziom wszystkich instrumentalistów. Żona oczywiście zakochała się w saksofoniście...Warto było pokonać trasę ponad 150 km z Zamościa do Puław. Spełniły się nasze marzenia... Dziękujemy!"

March 9, 2017
Rate: 5 out of 5
Alicja wrote:
"Szacunek dla P.Stanisławy i muzyków WARTO.WARTO,WARTO i DZIĘKUJĘ "

March 9, 2017
Rate: 5 out of 5
Renata wrote:
"Jeszcze dziś słyszę te wspaniałe dźwięki ostatniego utworu "W imię miłości jestem..."... Wyjątkowy, niezapomniany koncert przepełniony mądrym słowem wspaniałych autorów i pięknymi dźwiękami profesjonalistów. Polecam!"

March 9, 2017
Rate: 5 out of 5
Ewelina wrote:
"Piękny koncert łączący czerń i biel... pozwalający zatrzymać się, wzruszyć i zastanowić nad tym co w życiu jest ważne oraz odnaleźć krople słońca w kałuży i uwierzyć, że "wszystko jest po drodze możliwe""

March 9, 2017
Rate: 5 out of 5
Iwona wrote:
"Wspaniały koncert. Piękne piosenki o bagażu życia, a zarazem niosące akceptację i radość istnienia. Wspaniały głos Pani Stanisławy, jej osobowość i jej profesjonalizm. Cudowna muzyka. Polecam."

March 1, 2017
Rate: 5 out of 5
Urszula wrote:
"Wspaniały koncert Stanisławy Celińskiej. Wykonanie utworów było wzruszające. Należy także podkreślić oktet muzyczny, który grał pięknie i profesjonalnie. "

February 13, 2017
Rate: 5 out of 5
Anetta wrote:
"Swietny koncert, ciepła i wymagająca osoba, WIELKA OSOBOWOŚĆ "
More information about "Stanisława Celińska" »

KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser. close