Stanisława Celińska

Atramentowa - suplement

May 14, 2017 6:00 PM
*) The ticket sales continues untill: May 14, 2017 5:00 PM
Tomaszowski Dom Kultury
ul. Lwowska 72, Tomaszów Lubelski - map »
Average Rate:Rate: 4.98 out of 5
Ticket prices: unknown
Tickets available: 0 pcs. / 0 pcs.
Make a reservation - buy a ticket »
Do you like it here?
Share it with others...
Automatic translation:  
Czy w dzisiejszym świecie, jest czas na zatrzymanie się i zadumę?
Czy jest czas na muzykę i piosenki, przy których trzeba pomyśleć, nad ich sensem i treścią przekazu?
Na te pytania odpowiedzą sobie państwo sami po wysłuchaniu koncertu Stanisławy Celińskiej" Atramentowa".
Stanisława Celińska zabiera nas w cudowny świat piosenki autorskiej "przyprawionej" wspaniałą muzyką zespołu pod kierownictwem Macieja Muraszko.
Dwie godziny spędzone na tym koncercie są niczym "turnus rehabilitacyjny" przepisany przez lekarza na "skołatane" nasze ludzkie nerwy.
Cudowny głos Stanisławy Celińskiej i wspaniałe brzmienie muzyki stworzonej specjalnie dla niej przez Macieja Muraszko przenosi nas jakby w inny wymiar, gdzie zapomina się o : smutku, troskach, krzywdach a jednocześnie karze nam zastanowić się nad naszym życiem, by przeżyć je jeszcze wspanialej.
Zapraszamy państwa serdecznie - i już tylko: państwo - "Atramentowa" Stanisława Celińska i cudowna muzyka...

Ticket sales for the selected event has already ended!

May 21, 2017
Rate: 5 out of 5
Julita wrote:
"Na koncert przyjechałam przemierzając ponad 200 kilometrów. Pani Stanisławo dziękuję za ten czas, za emocje, za prawdziwość uczuć, za dystans do siebie i do świata. Nade wszystko jednak dziękuję za przekaz muzyczny wydarzenia, w którym miałam zaszczyt uczestniczyć. Budowanie emocji dźwiękami instrumentów i Pani głosem to coś wyjątkowego, co na pewno zostanie we mnie na długo. Pokazała Pani także w sposób wyjątkowy każdego z muzyków których pasje zostały dostrzeżone i pięknie nazwane. Dziękuję "

May 21, 2017
Rate: 5 out of 5
Zuzanna wrote:
"Przepiękne wydarzenie, prawdziwa uczta dla uszu i duszy. Dziękujemy kochanej Pani Stasi z zespołem niezwykle uzdolnionych muzyków."

May 21, 2017
Rate: 5 out of 5
Małgorzata wrote:
"Cudowny koncert, przepiękna muzyka a Pani Stanisława urocza i ciepła. Zabrałam swoją Mamę z okazji Dnia Mamy na ten koncert zastanawiałam się czy mi się będzie podobać gdyż znałam całe dwie piosenki a jednak....od pierwszej minuty wiedziałam, że tak. Muzycy rewelacyjni a prowadzenie Pani Stanisławy całego kocertu niezapomniane. Dziękujemy za mile spędzony wieczór."

May 13, 2017
Rate: 5 out of 5
Anna wrote:
"Koncert wzruszający, nostalgiczny a jednak znalazły się chwile na uśmiech. Bisy, owacje na stojąco. Dziękuję Pani Stanisławo. Dobrze mieć "Atramentową" i wspomnienia. "

May 13, 2017
Rate: 5 out of 5
Grażyna wrote:
"Przepiękny koncert, wzruszający, a jednocześnie radosny i relaksujący! Pani Celińska pełna ciepłego i młodzieńczego, wręcz filuternego uśmiechu. Super!"

May 12, 2017
Rate: 5 out of 5
Halyna wrote:
"Pięknie spędzony czas...!!100Lat dla Pani Stanisławy i zespołu muzyków!!!"

May 12, 2017
Rate: 5 out of 5
Artur wrote:
"Artystka jest bardzo wspaniała Pani Stanisława, magiczna atmosfera... Dziękuję Pani Stanisławo!"

May 12, 2017
Rate: 5 out of 5
Ewa wrote:
"Cudowny koncert. Pani Stanisława Celińska ma piękny głos i w jej wykonaniu piosenki przecudne. Dziękuję za wspaniałe przeżycia."

April 29, 2017
Rate: 5 out of 5
Grażyna wrote:
"Mogę powiedzieć tylko: chwilo trwaj... Wspaniała Pani Stanisława, magiczna atmosfera... Dziękuję Pani Stanisławo!"

April 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Barbara wrote:
"Trudno przejść do codzienności po takiej UCZCIE,chciałoby się więcej i więcej, ale można tylko przygryzać czubek języka i łapać właściwy oddech! Od pół wieku podziwiam Panią Stasię, zawsze jest Super! A jeszcze jak się coś wie więcej np od p. Elzbiety Jodłowskiej to SUPER trzeba pisać wielkimi literami.czekam na następny KONCERT."

April 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Sylwester wrote:
"Super koncert .Pani Stanisławie natężanych wspaniałych koncertów i publiczności, która będzie słuchała ze zrozumieniem jej tekstów pisanych do pięknej muzyki.Dziękuję za piękny wieczór "

April 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Grażyna wrote:
"Cudowna, wzruszająca, po prostu wielka pani Stanisława Celińska! I jak tu Jej nie kochać?"

April 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Izabela wrote:
"Pięknie śpiewa o miłości. Prawdziwe, wzruszające, mądre słowa wyśpiewane przez Panią Stanisławę. Jej ciepły, dojrzały, kojący głos, pogoda i hart ducha. Wspaniale zagrany koncert. Niezapomniany, fantastyczny, wzruszajacy wieczór - spotkanie z dobrym człowiekiem, wspaniałą kobieta, prawdziwą artystką (opinia dwóch Pań w wieku 73 i 78 lat, zachwyconych koncertem Pani Celińskiej) "

April 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Teresa wrote:
"Wzruszający koncert. Wysoki poziom w parze z ciepłm. Uczta dla ducha. Oglądałam w Romie."

April 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Jolanta wrote:
"Ponadczasowe teksty piosenek, wspaniałe ich wykonanie oraz mega profesjonalny akompaniament muzyczny zapewniają niezapomniany wieczór. Pani Stasiu....może kiedyś zaśpiewa Pani w mojej sztuce teatralnej.....a będzie ona tak po prostu o miłości. Wierzę, że marzenia się spelniają, bo przecież "potrzeba niewiele, wystarczy Ci marzeń moc" "

April 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Alicja wrote:
"bardzo wzruszający nostalgiczny koncert... Pani Stanisława w świetnej formie i zespół... cudowni ludzie z mega pozytywną energią... Dziękuję :)"

April 20, 2017
Rate: 5 out of 5
Wioletta wrote:
"Przepiękny,wzruszający koncert.Wspaniali muzycy towarzyszący Pani Stanisławie.Polecam!"

March 30, 2017
Rate: 5 out of 5
Barbara wrote:
"Przepiękny i klimatyczny koncert. Pani Stasiu i Wam Panowie dziękuję za piękno, subtelnośc i prawdę, które płynęły ze sceny. Stworzyliście magiczne dwie godziny, które zdecydowanie za szybko minęły. Dziękuję"

March 29, 2017
Rate: 5 out of 5
Maria wrote:
"Pani Stasia jest artystką przez duże A. Klimat koncertu był niepowtarzalny i cudowny. Z ogromną kulturą, humorem i łatwością weszła w sympatyczną i miłą relację z publicznością. Niezapomniany wieczór :)"

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Danuta wrote:
"Wspaniały koncert, mądre teksty, wspaniała muzyka i wykonanie. Płytę "Atramentowa" dostałam od dzieci pod choinkę, ucieszyłam się bardzo, że będę mogła wysłuchać tych utworów na żywo i nie zawiodłam się. Polecam."

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Dominika wrote:
"Koncert piękny, bardzo dobra organizacja, profesjonalni artyści i super atmosfera. Gorąco polecam!"

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Beata wrote:
"Wspaniały koncert z naturalnym kontaktem artystki i jej interakcją z publicznością. Znakomici muzycy z pasją wykonujący swoją pracę."

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Donata wrote:
"Super występ! Piękny człowiek!"

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Anna wrote:
"Koncert wspaniały. Niesamowity, ciepły klimat . Repertuar leczący rany duszy.Artystka emanuje miłością do ludzi. Krótkie wspomnienie ś.p.W.Młynarskiego. Niezapomniany również z osobistych powodów-był to prezent dla 3 moich sióstr, które w tych dniach obchodziły swoje Urodziny i wspomnienie najstarszej Siostry, dla której ostatnim Koncertem w życiu, obfitującym w moc przeżyć, był właśnie koncert Pani Celińskiej w Koszalinie i piosenka "Obfitość". Koncert zakończył się a nam ciągle w duszy gra..."

March 27, 2017
Rate: 5 out of 5
Katarzyna wrote:
"Niesamowity koncert, super zespół, niesamowita Pani Stanisława. Polecam. "
More information about "Stanisława Celińska" »

KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser. close