KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
SŁAWOMIR

Miłość w Zakopanym

September 26, 2018 at 8:00 PM

Sales continues until: September 26, 2018 at 7:00 PM

ul. Szewska 7, Andrychów - map »

Ticktes: last items tickets
Prices: 60 PLN

SŁAWOMIR - twórca, wokalista, wizjoner.
Twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA) pod okiem Roberta Wilsona. Jednocześnie dorabiał u kolegi w firmie windykacyjnej "Maczeta" oraz dawał koncerty dla kierowców trucków, wśród których zyskał ogromną popularność. To właśnie na Long Island, w barze, w którym śpiewał , poznał swoją obecną żonę
kościelną i muzę Kajrę. Po powrocie do Ojczyzny, wszystkie uciułane dolary poszły na pierwszy teledysk pt. "Megiera". Był to pierwszy singiel na rynek Ojczysty. Budżet klipu przekroczył 15 000 $. W teledyskach Sławomira występują największe gwiazdy. Małgorzata Socha, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz legendarna Grupa Vox.

Wokalista to dowód na to, że American Dream możliwy jest też w Ojczyźnie. W zaledwie trzy miesiące od premiery "Megiery", Sławomir został zaproszony na Sopot Hit Festiwal, gdzie wystąpił jako gwiazda. Narodziny nowej muzycznej legendy z zapartym tchem oglądały tysiące ludzi w Operze Leśnej oraz miliony widzów przed telewizorami. Mimo późnej pory, artysta Rock Polo poderwał cały amfiteatr. Jego siła estradowa była niepodważalna. W ciągu następnych dwóch dni posypały się
propozycje z "Dancing with the Stars", programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz największych wytwórni muzycznych.

Wizjoner szołbiznesu wybrał niezależność i sam postanowił zostać producentem muzycznym. Stwierdził, że "pośpiech upokarza" i dopiero po roku przyjął lukratywne kontrakty programów dla Polsatu. Jednocześnie miał swoje cykle w programach: "Pytanie na Śniadanie" TVP2, Fura Gwiazd w "Dzień Dobry TVN" oraz "Śląska Karuzela" dla TVS.

Otrzymał też ciekawe role w kilku filmach i serialach, gdzie błysnął aktorskim talentem komediowym. W życiu Sławomira nastąpił jasny podział. Żona zabiera mu wszystkie pieniądze - on zbiera popularność. Gwiazda Rock Polo koncertuje wraz z Kajrą i zespołem "Trzymamy się Zapały", którzy tworzą czołowi muzycy z Warszawy. Koncerty to wielkie show, a widownia bardzo docenia to, że zespół gra zawsze na żywo. Szczególnie mocno słychać to na wielkich imprezach plenerowych,
gdzie liczba fanów sięga 10 tysięcy i każdy zna na pamięć słowa takich przebojów jak "Megiera", "Ni mom hektara" czy "Aneta". Wszystkie ważniejsze wydarzenia są kamerowane i publikowane na kanale You Tube Sławomira, którego liczba wyświetleń w dniu premiery płyty to ponad 22 000 000. Kariera Sławomira funkcjonuje wzorcowo jak silnik 1.9 tdi w jego ukochanym, czerwonym golfie trójce. Kolejne etapy sukcesu odmierza mu złoty sikor na ręce.

Sławomir ma tysiące fanów w Ojczyźnie. Potwierdził to Muzyczny Rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie " wspieram.to". Dzięki zagorzałym fanom Sławomir nagrał swój debiutancki longplej "The Greatest Hits" i przygotowuje kolejne klipy. Najbardziej rozchwytywaną nagrodą w projekcie było wypicie pół litra alkoholu 40% z artystą. Płyta jeszcze zanim powstała sprzedała się w tysiącu egzemplarzy i tym samym przeszła do legendy crowdfundingu. Teraz trafiła w ręce słuchaczy, od razu plasując się wśród bestsellerów Empiku. Aktualnie Sławomir zaczyna trasę koncertową promującą debiutancki album.

Subscribe and you will be immidiately informed about new events! and you will gain access to the best seats before others!
Last comments from our viewers...
October 6, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było super"
October 4, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super"
October 4, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Izabela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był spełnieniem marzeń mojej córki. Czas śpiewu, tańca i dobrej atmosfery. Stuprocentowe odprężenie. Świetne miejsce na takie wydarzenie. Dziękuję Sławomir i Kaira za muzykę, kontakt, zabawę i radość, którą daliście mojemu dziecku. Kocha Was, a jej zaangażowanie jest dla mnie inspiracją. Pozdrawiam. Iza"
October 4, 2018
Rating: 4 out of 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sławomir i jego żona tworzą super atmosferę. Ogólnie polecam, warto zobaczyć ich na żywo."
October 4, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Udany koncert ! Osobiste podziękowania dla SŁAWOMIRA - za bardzo empatyczne i sympatyczne zachowanie wobec mojego niepełnosprawnego syna : poświęcenie chwili uwagi, gesty i wymiana zdań dla syna znaczyły bardzo wiele DZIĘKUJEMY ZA SUPER WSPOMNIENIA :))))))) "
October 4, 2018
Rating: 3 out of 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Beznadziejne nagłośnienie. Jedynie Sławomir ratuje sytuację. Przemiły i naturalny czlowiek."
October 4, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, super klimat."
October 4, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Angelika oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Super koncert Sławomir i Kajra Najlepsi!!!! Polecam !!!!! ""
October 4, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Gala oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam. Szybko i bez problemów"
September 29, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny koncert, wszystko ok :)"
See other events in voiv. Małopolskie...
November 24, 2018
7:01 PM
197 opinions:
Average rating: 4.77 / 5
November 4, 2018
3:00 PM
1261 opinions:
Average rating: 4.95 / 5
December 1, 2018
5:00 PM
265 opinions:
Average rating: 4.38 / 5
October 29, 2018
8:15 PM
161 opinions:
Average rating: 4.95 / 5
November 30, 2018
7:00 PM
0 opinions:
Average rating: 0 / 5
February 14, 2019
7:00 PM
400 opinions:
Average rating: 4.98 / 5
October 29, 2018
5:15 PM
161 opinions:
Average rating: 4.95 / 5
November 14, 2018
8:30 PM
305 opinions:
Average rating: 4.94 / 5