KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Kariera po polsku

Kariera po polsku

March 3, 2019 at 4:00 PM

Sales continues until: March 3, 2019 at 3:00 PM

ul. Podleśna 2, Białystok - map »

Ticktes: less than 100 tickets
Prices: from 70 to 80 PLN
5 tickets is currently booked and, if not paid on time, they will go back on sale!
Right now this event is still being viewed by 1 person.
The last reservation has been made 20 hours i 23 minutes ago!
KARIERA PO POLSKU, to sztuka o dwóch spryciarzach, którzy nieoczekiwanie dla siebie robią urzędniczą "karierę". Przypadek sprawia, że żona burmistrza małego miasteczka, chcąc zemścić się na zdradzającym ją w jej mniemaniu mężu, postanawia mu udowodnić, że burmistrzem może zostać każdy i przebrana za żebraczkę, udaje się do miasta żeby znaleźć kogoś, kogo mogłaby namówić na udawanie przed burmistrzem eksperta od ekonomii. Spotyka dwóch cwaniaków i od tej chwili  ciągnie się przez całą sztukę pasmo nieprzewidzianych zdarzeń i pomyłek. W dodatku na wieść o tym, że gdzieś w Polsce pojawił się geniusz od spraw gospodarczych, do miasteczka przyjeżdża sam minister gospodarki. Od tego momentu kariera cwaniaków zaczyna się toczyć w błyskawicznym tempie. Ale na końcu następuje nieoczekiwany zwrot akcji, który cały misternie ułożony plan, wywraca do góry nogami. Wszystko bowiem okazuje się wielką mistyfikacją. Widz w pewnym momencie zrozumie, że został wciągnięty przez aktorów w grę, w którą sam uwierzył. W przedstawieniu niebagatelną rolę odgrywa również papuga, która co chwila we wszystko się wtrąca, stając się mimo woli centralną postacią sztuki.

Całość jest satyrą na płyciznę intelektualną i moralną naszych czasów. Nie trzeba czegoś umieć, wystarczy być odpowiednio bezczelnym i chwalić się znajomościami żeby zrobić karierę. Karierę po polsku. Komedia, prawdziwa komedia.
Subscribe and you will be immidiately informed about new events! and you will gain access to the best seats before others!
See other events in the city Białystok...
November 16, 2019
8:00 PM
279 opinions:
Average rating: 4.87 / 5
April 6, 2019
4:00 PM
1921 opinions:
Average rating: 4.95 / 5
March 28, 2019
6:00 PM
12 opinions:
Average rating: 4.58 / 5
March 3, 2019
6:00 PM
56 opinions:
Average rating: 4.95 / 5