KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem

May 23, 2019 at 7:00 PM

Sales continues until: May 23, 2019 at 6:00 PM

Al. Armii Krajowej 23/25, Częstochowa - map »

Ticktes: last items tickets
Prices: from 50 to 70 PLN
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: "Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny". To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: "Dobry wieczór Państwu", jest również zagadką dla Bałtroczyka. 

Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy. "Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo kiepskiego peselu, który ich łączy." Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - "słowa sypią się jak gówno z barana". BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę. Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności. Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach. 

Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania. Wszystko jest inspiracją... Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei... Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka...
Subscribe and you will be immidiately informed about new events! and you will gain access to the best seats before others!
Last comments from our viewers...
May 29, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Jakub oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było super ;)"
May 27, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Ilona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było poprostu SUPER!!! :) "
May 26, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ genialny. Dwie godziny śmiechu aż do łez. Niektóre kwestie już znałam z poprzednich występów artysty, mimo to kiedy widzi się na żywo Pana Piotra, który bawi się razem z widownią, naprawdę warto!!! "
May 24, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczna porcja śmiechu. Mistrz we wszystkim co robi i mówi.Gorąco polecam.Buziaki dla Pana Piotra choć wiem że wroga nie wpuszcza za próg."
May 24, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sala wypełniona ludźmi z kijowymi peslami i ja - zaniżajca wiek (rocznik 87). I Pan Piotr- mam wrażenie, że moj rocznik, gdzie wewnętrzny debil nr 4 włącza się w 90% każdego dnia. Był to chyba 3 lub 4 raz gdy mogłam podziwiać Pana "Batrłoczyka" na scenie. Każdy genialny. Jak dożyję to i na kolejne się wybiorę. Tymczasem idę się napić wódki bo już niemal 11 a mózg wysłał sygnał, że pomysł biegania z rana to głupota. Polecam każdemu. "
May 24, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Judyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ Pana Piotrka był jak zawsze doskonały pod każdym względem: przezabawny, inteligentny i niezwykle zajmujący, jak i "główna atrakcja"!!!"
May 24, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Satysfakcjonujące 100% "
May 24, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mistrz świata szpady giętkie. 2 godziny na kolanach. Radzę zabrać pampersa na zmianę "
May 24, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Naprawdę warto było pójść i pośmiać się . Super ."
May 24, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Absolutnie polecam. Piotr Bałtroczyk jest fenomenalny, gwarantuje 2 godziny świetnej rozrywki. "
See other events in the city Częstochowa...
December 8, 2019
6:00 PM
697 opinions:
Average rating: 4.91 / 5
March 29, 2020
6:00 PM
737 opinions:
Average rating: 4.96 / 5
November 11, 2019
5:00 PM
490 opinions:
Average rating: 4.79 / 5
September 21, 2019
8:00 PM
772 opinions:
Average rating: 4.82 / 5