KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.

Comments and ratings from our clients

Average rating: <b>4.56</b> out of 5
average rate is: 4.56 / 5
9
number of comments
Comments about:

Tribute To Tadeusz Nalepa

November 30, 2016
Rating: 4 out of 5

pl
Ewa rating wrote:
"Wybraliśmy się na koncert moim chłopakiem, jesteśmy młodymi ludźmi, 1993. Oby więcej takich występów. Kapela rewelacyjnie prezentuje się na scenie, idealnie odzwierciedla twórczość Tadeusza Nalepy, jedyny minus koncertu to usterki techniczne i długi czas ich naprawiania. Za koncert dajemy 5 gwiazdek, jednak całość oceniamy na 4. AVE NALEPA"
November 30, 2016
Rating: 5 out of 5

pl
Helena rating wrote:
"Doskonały koncert dla mnie i córki przyjaciółki, która urodziła się dopiero w 1982 roku. Niestety wokalista powinien poprawić dykcję, poniewaś zbyt często ostatnie dwie-trzy sylaby nie były wyraźne lub nie było ich słychać, ponieważ opuszczał głowę i nie trafiały już do mikrofonu. To jedyne nasze zastrzeżenie. Poza tym było super."
November 28, 2016
Rating: 3 out of 5

pl
ANNA rating wrote:
"Koncert bardzo udany choć z małymi usterkami technicznymi. Nie zadziałał główny mikrofon i akustyk musiał się bardzo nabiegać żeby koncert uratować. Ostatecznie po 15 min. wszystko działało. Miło posłuchać i powspominać dawne przeboje Tadeusza Nalepy. Zespół bardzo dobry a główny wykonawca sympatycznie nawiązał kontakt z publicznością. Ogólnie polecam choć mogłoby być trochę więcej utworów bo koncert trwał zaledwie 1 h z kawałkiem."
November 28, 2016
Rating: 4 out of 5

pl
Dariusz rating wrote:
"Pan Marcin wymiatał na "wiośle" jak za dobrych czasów Nalepy. Kapela ,widać że się rozumie i lubi, a "problemy techniczne" nie wybiły ich z rytmu... Szkoda tylko ,że taki krótki koncert."
November 27, 2016
Rating: 5 out of 5

pl
Jaremi rating wrote:
"Jeżeli komuś nie trzeba wyjaśniać pojęcia NALEPA to polecam.. fajnie grają chłopaki i przy okazji kłopotów ze sprzętem pokazują że potrafią się dobrze bawić. To był dobrze spędzony czas."
November 27, 2016
Rating: 5 out of 5

pl
Barbara rating wrote:
"Melodie i słowa chwytają za serce i przywołują czasy młodości. Stąd tyle starszych osób na widowni. Solista świetny. Więcej takich koncertów i oby też były w podobnej cenie. "
November 27, 2016
Rating: 5 out of 5

pl
Krzysztof rating wrote:
"Bardzo sympatyczny występ. Utwory zagrane rewelacyjnie, bez zbędnych ulepszeń, piękne solówki. Polecam,obowiązkowo dla każdego fana Tadeusza Nalepy!"
November 27, 2016
Rating: 5 out of 5

pl
Andrzej rating wrote:
"Rewelacyjny, tak jakbym słuchał Tadeusza Nalepę. Tak Trzymaj więcej takich projektów"
November 27, 2016
Rating: 5 out of 5

pl
piotr rating wrote:
"Zakup odbył się poprawnie"