KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.

Comments and ratings from our clients

Average rating: <b>3.17</b> out of 5
average rate is: 3.17 / 5
6
number of comments
Comments about:

Mistrzowie Magii

July 16, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Adam rating wrote:
"Bardzo udana impreza! Dzieci świetnie się bawiły, dorośli również. Co do niektórych sztuczek to nadal nie wiem jak to było możliwe a przecież mam już 38 lat :) Do poprawy: zbyt mała sala (z balkonu czy też z tyłu było gorzej widać) do tego reflektory na scenie za artystami świeciły mocno w oczy i oślepiały siedzących na balkonie ). W barze powinny być dostępne chipsy, paluszki i inne przekąski dla dzieci bo musiałem dwa razy iść na stację paliw. Ogólnie super i czekamy na kolejne edycje!"
July 16, 2018
Rating: 1 out of 5

pl
Helena rating wrote:
"Uważam, że pod względem organizacyjnym fatalnie przygotowane. Kupiłam Bilet wcześniej, aby nie stać z dzieckiem w kolejce a i tak była jedna kolejka dla kupujących i tych co już mieli bilety. Spektakl mało fajny i nie rozumiem czemu skoro jeden czarodziej wykonał sztuczkę to drugi wchodził na scenę i robił to samo? DO tego sztuczki były bardzo proste-wręcz tendencyjne."
July 16, 2018
Rating: 2 out of 5

pl
Elżbieta rating wrote:
"Impreza ciekawa, jednak dla dzieci w wieku 3 - 7 lat. Starsze były znudzonego i wyszliśmy po pierwszej połowie. Organizacyjnie nie bardzo przygotowane. Pomysł ogolnie fajny. "
July 16, 2018
Rating: 4 out of 5

pl
Paweł rating wrote:
"Niezłe przedstawienie, dzieci miały frajdę przez ponad dwie godziny. Na minus chyba trochę za dużo sprzedanych biletów, kiepska wentylacja teatru. "
July 16, 2018
Rating: 3 out of 5

pl
Anna rating wrote:
"Dzieciom się podobało, dla mnie nudne. Klaun masakra. Ogólne wrażenie dobre "
July 16, 2018
Rating: 4 out of 5

pl
Robert rating wrote:
"Impreza udana. Jedyne zastrzeżenie to brak klimatyzacji. "