KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.

Comments and ratings from our clients

Average rating: <b>4.79</b> out of 5
average rate is: 4.79 / 5
14
number of comments
Comments about:

Domisie w teatrze

December 17, 2014
Rating: 5 out of 5

pl
tata małej fanki rating wrote:
"Zapraszamy do Poznania !"
March 15, 2014
Rating: 5 out of 5

pl
Lenka rating wrote:
"Dzisiejsze przedstawienie było wspaniałe,aktorzy przemili,cierpliwi i kochani.Moja córka aktywnie uczestniczyła w zabawie na scenie,była drzewkiem.Potem na sam koniec wspólny wężyk.Aktorzy wchodzili na widownię, Pysia brała dzieci na kolana.Po spektaklu długo podpisywali autografy i robili zdjęcia z dziećmi.Córeczka była prze szczęśliwa,dziękuję.Jesteście kochani."
June 9, 2013
Rating: 5 out of 5

pl
Nina rating wrote:
"Polecam! rzeczywiście scenografia marna, ale całość spektaklu -super atrakcja dla dzieci : chętne dzieciaki zaproszone na scenę podczas spektaklu i domisie między widzami; po spektaklu autografy i zdjęcia z domisiami."
February 10, 2013
Rating: 5 out of 5

pl
Agnieszka rating wrote:
"Zapraszamy do Białegosotku !!! Dzieciaki czekają."
December 30, 2012
Rating: 4 out of 5

pl
Kasia rating wrote:
"Wszystko nam się podobało, jednak z telewizyjnego przedstawienia bardzo wiele traci bez tych kolorowych i bardzo ciekawych dekoracji. Szkoda, może warto dodać chociaż fragment tamtego wystroju? Dzieci bardzo lubią ten program też i za to, że ma bardzo bogatą i ciekawą scenografię."
May 28, 2012
Rating: 4 out of 5

pl
Albert rating wrote:
"Przedstawienie super! Moja 3 letnia córka była zachwycona, Domisie schodziły ze sceny i zapraszały dzieci do wspólnej zabawy, siadały wśród widzów, śpiewały znane piosenki itp. Co do uwag to mam 2 trochę głośno i słaba zcenografia, a wzasadzie żadna. Po spektaklu Domisie długo podpisywały autografy i robiły sobie zdjęcia z wszystkimi, którzy tylko chcieli. Zdecydowanie polecam!"
May 16, 2012
Rating: 5 out of 5

pl
Ela rating wrote:
"Przedstawienie super. Moja 6-letnia córeczka oniemiała gdy Domisie zeszły do nas na widownię :) Poza tym, że było momentami strasznie głośno i dzieciaki zatykały uszy to spotkanie z Domisiami uważam za udane :)"
May 3, 2012
Rating: 4 out of 5

pl
Monika rating wrote:
"Moje 2-letnie dziecko było zachwycone! Domisie zchodziły ze sceny i zapraszały dzieci do wspólnej zabawy. Jednak jako mama mam kilka uwag... Bilety były bardzo drogie a przedstawienie zrealizowane po minimalnych kosztach. Nie było żadnej scenografii (po za 4 krzesłami i koszykiem). Organizatorzy powinni też mieć trochę wyobraźni i zdawać sobie sprawę że siła nagłośnienia była nie do wytrzymania. "
April 29, 2012
Rating: 5 out of 5

pl
sylwia rating wrote:
"było naprawdę świetnie. pomimo zmiany godziny przedstawienia, Sprzedający stanął na wysokości zadania i siedzieliśmy jeszcze bliżej sceny, niż w wersji pierwotnej. Wszystko na bardzo wysokim poziomie!"
April 24, 2012
Rating: 5 out of 5

pl
mimi rating wrote:
"a kiedy domisie zawitają do Krakowa?"
March 13, 2012
Rating: 5 out of 5

pl
Beata rating wrote:
"Bardzo fajne przedstawienie dla najmłodszych, moja niespełna 3-latka zachwycona :)"
March 12, 2012
Rating: 5 out of 5

pl
Ewa rating wrote:
"Fajna impreza! Domisie- takie jak sobie wyobrażałam :-) Domisie długo jeszcze podpisywały autografy i robiły zdjęcie z kazdym dzieckiem, które tylko chciało! Super! Dzieci zachwycone! Chcemy więcej!"
March 12, 2012
Rating: 5 out of 5

pl
Artur rating wrote:
"Ja nie wiele mogę powiedzieć ale mój syn był mega szczęśliwy"
February 1, 2012
Rating: 5 out of 5

pl
mrtynka rating wrote:
"lubię domisie"