KupBilecik
Informacja: KupBilecik uses cookies and processes customer data - more in our privacy policy.

Comments for: Kabaret Hrabi

1264
amount of comments
amount of stars
4.93
average rate
position in the TOP
"Szybko, sprawnie, dobre miejsca. Kabaret Hrabi polecam jak zawsze. Ubaw do łez."
"Hrabi nigdy nie zawodzi! Każde spotkanie z nimi to gwarancja wspaniałej zabawy! Są po prostu wspaniali, cała czwórka! Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania!"
"Kabaret Hrabi to samo zdrowie !!! Odnowa psychiczna i fizyczna bo brzuch się trzęsie a endorfinki wytwarzają!!! Genialni ludzie, inteligentni , wspaniali obserwatorzy. Cała moja rodzina Was kocha !!! :)) . Do szybkiego zobaczenia kochani!!!"
"Hrabi jak zwykle na wysokości zadania. Cóż, są klasą sama dla siebie."
"Nie jest łatwo. Udało mi się tylko popłakać, ale od czegoś gorszego było niewiele. Naprawdę Kabaret Hrabi, to ból brzucha, zaczerwienione oczy, a jak ktoś wrażliwszy, to i pampers się przyda. Sala w Łodzi, teatru DOM pozostawia wiele do życzenia. Aż strach myśleć co byłoby w przypadku jakiejś paniki i ewakuacji. Jednak już po 5 minutach się o tym zapomina, patrząc co dzieje się na scenie. Chyba jedyny kabaret, który nie używa wulgarnych słów. BARDZO, BARDZO GORĄCO POLECAM!"
"Nie trzeba specjalnie zachęcać do oglądania Kabaretu Hrabi. Sobotni wieczór i scena z ich udziałem to sama przyjemność."
"Bezsprzecznie występ Hrabiego ubogacił zasoby zmarszczek mimicznych ;) Aśka"Oka nie wyjmiesz" bezbłędnie obłędna, choć to w komplecie z Bajerem, Kamolem i Lopezem stanowią kondominium ;))) smaków i smaczków humoru, dystansu do siebie i świata oraz doskonałego zmysłu obserwacji. Reakcyjność, ekspresja i niebywałe oddziaływanie na publiczność tej wspaniałej czwórki jest godna pozazdroszczenia. Mimo zapewne ogromnego zmęczenia po występie z uśmiechem złożyli autografy. Dziękuję...chcę jeszcze :D"
"Kabaret Hrabi niezawodny! Fantastyczny występ, dwie godziny śmiechu, wspaniałej zabawy ! Artyści cudowni, po występie nie odmówili autografów, kilku minut rozmowy. Serdecznie polecam!!!"