KupBilecik
Informacja: KupBilecik uses cookies and processes customer data - more in our privacy policy.

Comments for: Telewizja Kłamie

514
amount of comments
amount of stars
4.92
average rate
position in the TOP
"Wspaniała obsada aktorska. Spektakl od początku do końca utrzymuje uśmiech na twarzy. Szczerze polecam i namawiam do obejrzenia."
"Bardzo dobry spektakl gorąco polecam"
"Spektakl bardzo fajny i zabawny. Świetni aktorzy. Teatr Impart a dokładnie miejsce na balkonie to jakieś wielkie nieporozumienie. Widzenie z balkony na scenę przysłonięte w całości przez mur z poręczy !!!"
"Super zabawa . Brawo dla aktorów. Zapraszamy częściej do Wałbrzycha ."
"Zabawa przez 2 godziny spektaklu gwarantowana!Świetna gra aktorska, kontakt z widzem przez cały czas grania spektaklu!Rewelacja !!Pan Opania wymiata!Polecam z całego serca !!1"
"Gorąco polecam, prześmiewczy obraz polskiej telewizji, 2 godziny śmiechu, fantastyczny relaks."
"Spektakl bardzo udany, przekroczono magiczną linię podziału na widzów i aktorów, bez wyciągania ludzi na scenę, czyli ze smakiem osiągnięto efekt, dzięki któremu czułam się, jak podczas spotkania z dobrymi znajomymi. Trafna obserwacja obsurdów z telewizji, spora dawka radosnego niekontrolowanego śmiechu. I o to chodzi!"
"dobra zabawa w doborowym towarzystwie"
"Świetny spektakl! Takiego małego gbura jak ja trudno jest rozśmieszyć, a naprawdę się to udało. Pan Bartosz Opania to mistrz i skradł cały spektakl. Na pewno chętnie wybiorę się na kolejny, tym razem jednak namówię więcej osób, bo po prostu warto. Oby do zobaczenia!"
"Spektakl godny polecenia, wyśmienita gra aktorów, 2 godziny doskonałej zabawy :)"
"Bawiliśmy się super. Warto zobaczyć."