KupBilecik
Informacja: KupBilecik uses cookies and processes customer data - more in our privacy policy.

Comments for: Maciej Maleńczuk

1772
amount of comments
amount of stars
4.92
average rate
position in the TOP
"Artysta jak artysta, ale nagłośnienie vocalu pozostawia wiele do życzenia, chyba, że o to chodziło ;-), nie zachwycił mnie ten koncert."
"co tu dużo pisać, wspaniały koncert, wspaniały Maleńczuk !!!!!!!"
"Malenczuk- super wystep utalentowanego i co rzadkosc inteligentnego Artysty."
"Ciekawie, oryginalnie, myślę,że warto posłuchać i zobaczyć Tego artystę. Chociaż nie był do końca sobą. Musiał sie dostosować, więc rozmiem. Widownia dośc leciwa więc i klimatu nie było"
"Bardzo dobry koncert! Artysta rozpoczął punktualnie, grał ponad 2 godziny. Kontrabas niezastąpiony. Super ! Polecam !"
"Fantastyczne wydarzenie, Maleńczuk jak zwykle niezawodny, nietuzinkowy i profesjonalny. Naprawdę warto!!!!!"
"Koncert , rewelacja atmosfera wspaniała. Maciek posiada niesamowite poczucie humoru , jego przerywniki doskonale bawiły publiczność. Ale najważniejsze to to niesamowity wokal Maleńczuka ten głos. Bardzo polecam i napewno wezmę udział jeżeli znowu przyjedzie do Lublina"
"Maciek Maleńczuk jest gwiazdą sam w sobie i tu nie ma co komentować. Nie wiem czy 5 gwiazdek wystarcza. Jeśli chodzi o resztę to: łatwy zakup i rezerwacja - miejsca się zgadzały. Szybka obsługa w szatni i pomoc w znalezieniu miejsca. Punktualny początek. polecam"
"Jak zwykle koncert świetny, profesjonalny, . Maciek to artysta przez wielkie A. Czekam na kolejny koncert w Lublinie."
"Zakupując bilet sugerowałam się wcześniejszymi opiniami i nie żałuję. Koncert był fantastyczny, nie można się na nim nudzić. Maciej super głos. Towarzyszący Mu muzycy wirtuozi w swoim instrumencie. Klimat nie zapomniany. Polecam każdemu nawet jeśli nie przepada za jezzem."