KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
FISZ EMADE TWORZYWO

FISZ EMADE TWORZYWO

https://www.youtube.com/watch?v=sygvbGHjcv0

category
0
events
Average rating: <b>5</b> out of 5
Average rating: 5 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
2 lata po premierze platynowego albumu "Mamut", FISZ EMADE TWORZYWO powracają z nową płytą! Fisz Emade w ciągu ostatnich 15 lat wydali 10 płyt utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce. Jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienie i poetyckie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak, by wszystkie ich produkcje łączył jeden element - wysoka jakość i zaangażowanie. Występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami. Ich ostatnia płyta "Mamut", wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również nagrodzona Fryderykiem 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa. Premiera najnowszego albumu DRONY zaplanowana jest na 21 października br. Produkcja Emade - jak zawsze na najwyższym poziomie. Mariusz Obijalski napisał piękne aranżacje smyczkowe, Marcin Pendowski soczyste riffy basowe, a Michał Sobolewski zgrał wyśmienite solo gitarowe. Znajdziecie tu napisane przez Fisza piosenki o samochodach, telefonach, komputerach i dronach - wynalazkach, które ułatwiają nam życie, ale często wpychają w świat iluzji, neurozy, odrywają od natury, uzależniają, a czasami wręcz zabijają.{ i poetyckie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak, by wszystkie ich produkcje łączył jeden element - wysoka jakość i zaangażowanie. Występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami. Ich ostatnia płyta "Mamut", wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również nagrodzona Fryderykiem 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa. Premiera najnowszego albumu DRONY zaplanowana jest na 21 października br. Produkcja Emade - jak zawsze na najwyższym poziomie. Mariusz Obijalski napisał piękne aranżacje smyczkowe, Marcin Pendowski soczyste riffy basowe, a Michał Sobolewski zgrał wyśmienite solo gitarowe. Znajdziecie tu napisane przez Fisza piosenki o samochodach, telefonach, komputerach i dronach - wynalazkach, które ułatwiają nam życie, ale często wpychają w świat iluzji, neurozy, odrywają od natury, uzależniają, a czasami wręcz zabijają.
Latest comments and opinions from our clients
November 27, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
PAULINA and wrote:
"Świetny koncert. "
November 25, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Paweł and wrote:
"45-minutowe spóźnienie muzyków Tworzywa niedopuszczalne. Koncert rewelacyjny. Klub idealny na tego typu imprezy."
November 13, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Joanna and wrote:
"Wyśmienity koncert, wielka przyjemność :)"
November 12, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
MACIEJ and wrote:
"Tworzywo i zespół, jak zawsze „dali” radę....polecam"
November 11, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Agnieszka and wrote:
"Jeden z najlepszych koncertów na jakich byłam "
March 26, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Waldemar and wrote:
"Świetny koncert."
March 16, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Sylwia and wrote:
"Stary maneż jest bardzo dobrym miejscem na koncerty. pomimo ogromnej liczby ludzi nie było ciasno. Koncert Fisz Emade Tworzywo jak zawsze super. "
March 10, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Marcin and wrote:
"Świetny klub, super koncert!"
March 5, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Dagmara and wrote:
"Koncert bardzo fajny. Tłumy ludzi. Myślę że jednak powinna być ograniczona ilość ludzi wpuszczanych na koncert. Poza tym rewelacja. "
March 5, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Marek and wrote:
"Koncert super bardzo energetyczny-polecamy Marek & Olek"
March 4, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Agnieszka and wrote:
"Koncert super, ale za dużo ludzi, mogli ograniczyć sprzedaż biletów, bo ciasnota straszna...Ogólnie świetna muza"
March 4, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Marta and wrote:
"Bardzo sympatyczna atmosfera oraz klub"
March 4, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Joanna and wrote:
"Koncert cudowny!!!! Akustyk powinien dostać medal!!! Zespół jak zawsze BOSKO!!!"
March 4, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
Anna and wrote:
"Fantastyczny koncert! Zaczęło się spokojnie i nastrojowo płytą "Drony", ale cala zabawa wystartowała przy "Mamucie" i starszych kawałkach i tempo nie słabło. Cudowne 2,5 h! Dosyć długo Panowie kazali czekać na bis, ale zdecydowanie było warto! :)"
March 4, 2017
Rating: 5 out of 5
pl
MACIEJ and wrote:
"Fisz jak zawsze bomba, pełen pozytywnej energi !!!"