KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
The Best of Sabat

The Best of Sabat

Małgorzata Potocka

category
1
event
Average rating: <b>5</b> out of 5
Average rating: 5 / 5
Do you like it here?
Share it with others...
   
Przenieś́ się̨ z nami w świat pełen ponadczasowych utworów, wspaniałych pokazów, świat wielkich emocji. Gala 15-lecia Teatru Sabat to przegląd najlepszych spektakli z całego dorobku w wykonaniu znanych i lubianych gwiazd, artystów, tancerzy. Podczas THE BEST OF SABAT usłyszysz utwory Czesława Niemena, Anny German, Franka Sinatry, Cher czy Celine Dion. Poczujesz klimat tanecznego Broadwayu, kolorowego Las Vegas, zmysłowego Moulin Rouge czy zamyślonej Warszawy. Brawurowe pokazy baletu oraz kankana, ponad 200 pięknych, barwnych kostiumów, a to wszystko na czele z Królową Polskiej Rewii - Małgorzatą Potocką.
June 21, 2019
7:30 PM

THE BEST OF SABAT

Prices:
od 140 PLN
Latest comments and opinions from our clients
February 9, 2019
Rating: 5 out of 5
pl
Krzysztof and wrote:
"Rewelacja. Bardzo miło spędzony czas. Szczególnie dla doświadczonego widza. Rewia, kolory, tenorzy, akrobaci i piękne kobiety. Wszystko z dużą porcją humoru. I tyłeczki. Warto wspomnieć o tyłeczkach. Zaś moją lubą rozkochał w sobie wokalista, było cudownie ale już tam nie wrócimy żeby nie kusić losu..."
June 10, 2018
Rating: 5 out of 5
pl
Iwona and wrote:
"koncert wspanialy zrobil ogromne wrazenie ,nigdy nie bylam na tak dobrym przedstawieniu wspanialych artystow.Iwona Pawluczuk"