KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek Trio

September 21, 2018 at 7:00 PM

Sales continues until: September 21, 2018 at 6:00 PM

Al. 3 Maja 12, Piotrków Trybunalski - map »

Ticktes: less than 20 tickets
Prices: 90 PLN
Anna Maria Jopek występowała przed wielotysięczną publicznością w Hollywood Bowl, Royal Alber Hall czy Carnegie Hall, pojawiła się na wielkich scenach Jarasum Festival czy Tokyo Jazz, jednak Anna Maria Jopek to niekwestionowana mistrzyni kameralistyki. To właśnie kluby sprzyjają najlepiej bliskiemu kontaktowi z publicznością. W Piotrkowie Trybunalskim Anna Maria Jopek wystąpi w kameralnej odsłonie w trio. W tej formacji muzycy grają na niezliczonej ilości instrumentów, które potrafią zmieniać w trakcie trwania utworów. Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. "Ten projekt to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie" - mówią sami artyści.

Anna Maria Jopek - wokalistka, songwriterka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawa w klasie fortepianu. Studiowała również filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Śpiewu uczyła się prywatnie u legendarnej prof. Darii Iwińskiej (wcześniej nauczycielki ojca AMJ, Stanisława Jopka, który też był śpiewakiem). Jako pianistka debiutowała mając zaledwie 12 w cyklu koncertów dla dzieci w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Natomiast jako wokalistka debiutowała na Festiwalu Piosenki w Białorusi "Słowański Bazar", gdzie otrzymała osobistą nagrodę Michela Legranda (przewodniczącego jury festiwalu). 

Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami naszych czasów. W Polsce miała zaszczyt śpiewać z Markiem Grechutą, Jeremim Przyborą czy Wojciechem Młynarskim. Na światowych scenach z takimi artystami jak m.in. Pat Metheny, Youssu'n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone, Noa czy Gonzalo Rubalcaba. W 2017 w noworocznym koncercie telewizyjnym spontanicznie wystąpiła też w duecie ze Stingiem. Śpiewała na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo w Hamer Hall w Melbourne. Nagrywała w studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku. Zdobyła wszystkie możliwe prestiżowe nagrody i wyróżnienia, włącznie z Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przyznanym przez prezydenta Bronisława Komorowskiego za promowanie polskiej sztuki na świecie. Od pięciu lat eksperymentuje z formami scenicznymi. Wystąpiła w spektaklu "Czas Kobiety" w reż. Leszka Mądzika, dla którego współkomponowała muzykę oraz współpracowała z Teatrem Pieśni Kozła. Ostatni album AMJ z Gonzalo Rublcabą "Minione" uzyskał status podwójnej platyny.
Subscribe and you will be immidiately informed about new events! and you will gain access to the best seats before others!
Last comments from our viewers...
March 21, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak każdy koncert Anny - magia... atmosfera... wszystko super. Kazdy członek zespołu to prawdziwy artysta!!!! Polecam w 100%"
March 18, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
BEATA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny koncert!!!"
March 18, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniali artyści, niepowtarzalna atmosfera. Gorąco polecam! "
March 17, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert i cudowny klimat. Jednym słowem: magia"
March 17, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko OK"
March 17, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny koncert. POLECAM! Byłoby idealnie, gdyby między utworami pojawił się jakiś komentarz, ale to drobiazg przy takiej muzycznej uczcie."
March 17, 2019
Rating: 4 out of 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Dobry koncert,Anna Marja Jopek dalej z świetną barwą głosu."
March 17, 2019
Rating: 5 out of 5

pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Należą się wielkie podziękowania Wspaniałej Naszej Artystce za koncert z przemiłą atmosferą wykreowaną Jej promiennym wnętrzem! Dziękuję!"
October 25, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert. "
October 25, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"piękny koncert, dużo wrażliwości,super atmosfera"
See other events in the city Piotrków Trybunalski...
March 31, 2019
6:30 PM
684 opinions:
Average rating: 4.81 / 5
March 31, 2019
4:00 PM
684 opinions:
Average rating: 4.81 / 5