KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.
Show Szalonych Naukowców

Show Szalonych Naukowców, czyli edukacyjne show dla dzieci 7-12 lat

November 23, 2018 at 6:30 PM

Sales continues until: November 23, 2018 at 5:30 PM

ul. Ciepła 40 (wejście od ul. Jagienki), Białystok - map »

Ticktes: less than 20 tickets
Prices: from 25 to 55 PLN
Barwne widowisko o naukowych perypetiach niezwykłych bohaterów: Człowieka-Robaka, Igreka, Niny i Profesora Trauta. Szaleni Naukowcy to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania naukowe. Podróż do fascynującego świata kolorowych probówek, buchającej piany, pośród menzurek czy magnesów odkryje nowe pasje i będzie fantastyczną, zapamiętaną na długie lata przygodą. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod edukacyjnych i pełne humoru widowisko, które nie tylko zachwyci kreatywnym wykonaniem, ale z pewnością rozbudzi wyobraźnię każdego młodego naukowca! Ponieważ spektakl ma charakter rozrywkowy, to - choć tłumaczymy widzom zasady realizacji każdego z eksperymentów - nie zagłębiamy się w szczegółowe wyjaśnienia fizyki i chemii. W programie znalazły się m.in.:

Szalona Piana: Reakcja egzotermiczna rozkładu nadtlenku wodoru z towarzyszeniem piany. Bardzo wyrazisty eksperyment, któremu towarzyszą setki litrów kolorowej piany! Ciekły azot: Szereg eksperymentów wykazujących właściwości ciekłego azotu i innych gazów. Zmniejszenie i zwiększenie objętości, szybkie zamrażanie znajomych przedmiotów oraz substancji. Mgła na stole i ogromny wybuch azotowy to tylko niektóre z atrakcji! Cewki Tesli: Szereg eksperymentów z niezwykle rzadko spotykanymi urządzeniami, generującymi wysokiej częstotliwości wyładowania elektryczne (zamek błyskawiczny). Jonizacja gazów i ich blask. Przesyłanie energii na odległość, pojęcie błyskawicy.  Człowiek jako antena emitera. Zmiana koloru absolutorium  z pomocą jonów chemicznych soli. Kolorowa plazma w zamkniętych przestrzeniach. Theremin (instrument muzyczny, na którym graj się bez dotyku): Pierwszy muzyczny elektroinstrument (1918 rok). Historia, zasada działania, prezentacja gry na instrumencie. Pokaz laserów.

BOHATEROWIE:
Człowiek-Robak. W dzieciństwie zmuszany do zajmowania się naukami ścisłymi oraz muzyką, których szczerze nienawidził. Zapragnął więc zemścić się, niszcząc wszystkie laboratoria i instrumenty muzyczne, rujnując dorobek naukowy, a tym samym całą ludzkość. 

Pomocnik Człowieka-Robaka - Igrek (Y) Wykonuje eksperymenty i konstruuje urządzenia naukowe z własnej ciekawości, nieświadomie realizując plan Człowieka-Robaka, zmierzający do zrujnowania ludzkości. Stopniowo przechodzi na stronę Szalonych Naukowców. 

Nina. Przedstawicielka Szalonych Naukowców, biorąca aktywny udział w eksperymentach i tworzeniu wynalazków. Jej genialne pomysły okazują się zwykle strzałem w 10! Marzy o tym, by - wykorzystując rozwiązania naukowe - uszczęśliwić całą ludzkość. 

Professor Traut. Szalony Naukowiec, który wykorzystuje wiedzę oraz możliwości techniki do tworzenia nowatorskich urządzeń i spektakularnych efektów. Gra na niezwykłych instrumentach muzycznych.

Czas trwania: 70 minut
Subscribe and you will be immidiately informed about new events! and you will gain access to the best seats before others!
Last comments from our viewers...
June 3, 2019
Rating: 3 out of 5

pl
Kamila oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cena w Lublinie za bilet bardzo duża w stosunku do tego co zobaczyliśmy, show miało trwać 70 minut a trwało 60 minut, zabawa dla dzieci fajna, tylko za krótko i doświadczenia nie wytłumaczone skąd po co i na co."
November 28, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Karol oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pierwsza połowa występu nudna później się trochę rozkręciło, ale mój synek lat 7 wyszedł zadowolony"
November 25, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Alina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"6 letni syn był zadowolony."
November 24, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dzieciaki na trybunach szalały. Z naszej trójki najlepiej bawiło się najmłodsze, ale i starsze dały ocenę 9/10 punktów. To było wyjście dla nich, więc nawet jak okiem starego zgoszkniałego tetryka znalazłbym pewnie niedociągnięcia, to spokojnie ten show mogę polecić komuś kto ma pociechy w wieku od 4 do 14 lat!"
November 23, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam na przedstawieniu s 9 letnim synem. Super zabawa i trochę nauki. Wesołe i muzyczne przedstawienie. Bardzo się synkowi podobało."
November 23, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłem z jedenastoletnim synem. Podobało się bardzo, szczególnie wspólna zabawa. Szkoda tylko, że nie tłumaczono skąd biorą się pokazywane efekty. Musiałem tłumaczyć dziecku jak to co oglądał powstaje. Niektórzy narzekają na kiepski język polski i zaciąganie z ukraińskiego ale przecież nikt nie broni "polskim naukowcom" zrobić takie show. Wszystkim należą się duże brawa bo przynajmniej chcą coś zrobić i robi, a nie tylko narzekają. Jeżeli jeszcze raz będzie taka impreza z pewnością pójdziemy."
November 21, 2018
Rating: 5 out of 5

pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam z dwoma dziewczynkami, 8 i 9 lat. Podobał nam się ten występ, było dużo interakcji, bardzo śmieszny scenariusz, dobrze zagrany, ciekawe efekty eksperymentów. Dość mało merytorycznie, ale dla efektu zainteresowania i świetnej zabawy to nie przeszkadzało. "
See other events in the city Białystok...
September 14, 2019
5:00 PM
8 opinions:
Average rating: 4 / 5
November 16, 2019
8:00 PM
325 opinions:
Average rating: 4.89 / 5
November 16, 2019
5:00 PM
325 opinions:
Average rating: 4.89 / 5