KupBilecik.com uses cookies according to the settings of your web browser.

Comments and ratings from our clients

Average rating: <b>4.73</b> out of 5
average rate is: 4.73 / 5
11
number of comments
Comments about:

Wesoła wdówka

June 28, 2017
Rating: 5 out of 5

pl
Ewa rating wrote:
"świetne przedstawienie"
June 27, 2017
Rating: 5 out of 5

pl
Halina rating wrote:
"Super przedstawienie. Bawiliśmy się znakomicie. Polecam!"
June 26, 2017
Rating: 5 out of 5

pl
Juliusz rating wrote:
"Wielka wygoda z kupnem biletów, będę dalej korzystał. Operetka zachwycająca.Na tle spektaklu, przebudowana scena Opery Leśnej sprawia straszny widok; TE BUNKRY PO PRAWEJ I LEWEJ STRONIE. To hańba. Ponadto,rozmieszczenie i mała ilość toalet dopełnia smutne wrażenie."
June 26, 2017
Rating: 4 out of 5

pl
Maria rating wrote:
"Przedstawienie bardzo ładne. Gra aktorska na wysokim poziomie Piękne głosy. Scenografia nieco uboga. Bardzo razi spóźniająca się publiczność. A wychodzenie publiczności , gdy artyści są jeszcze na scenie to świadectwo braku kultury ."
June 26, 2017
Rating: 4 out of 5

pl
Jolanta i Adam rating wrote:
"Przepiękne przedstawienie, wspaniałe głosy, gra aktorska i poczucie humoru Artystów. Odbiór psuje poziom publiczności, która spóźnia się, wychodzi przed zakończeniem spektaklu (brak szacunku dla wykonawców!), o strojach nie wspominam. Ale kompletna porażka to wpuszczanie na widownię ludzi z jedzeniem i piwem. Rozumiem konwencję Opery Leśnej, ale to jednak Operetka Wiedeńska a nie koncert popowy (z całym szacunkiem). Gastronomia całkowicie nie dostosowana do liczby widzów. "
June 26, 2017
Rating: 5 out of 5

pl
Hanna rating wrote:
"Przedstawienie i wykonanie piękne, amfiteatr również. Fatalna infrastruktura : brak miejsca na parkingach płatnych po 10 zł, koszmarne budki z jedzeniem, smrodek starego oleju od frytek i gofrów , psuł całą atmosferę"
June 26, 2017
Rating: 5 out of 5

pl
ZOFIA rating wrote:
"Bardzo czekalam na ten wieczor, jestem zachwycona przygotowaniem i wykonaniem całego przedstawienia.Piękne głosy artystów, kostiumy,scenografia I atmosfera były wspaniałe. Organizacja imprezy bardzo profesjonalna. Dziękuję i proszę o więcej takich widowisk. "
June 26, 2017
Rating: 5 out of 5

pl
Anna rating wrote:
"Była to moja pierwsza przygoda z operetką. Warto było zobaczyć te stroje, grę aktorów, taniec, śpiew i wspaniała orkiestra. Samo widowisko było ciekawe i zabawne. Można się pośmiać."
June 26, 2017
Rating: 5 out of 5

pl
Tomasz rating wrote:
"Bardzo sympatyczna impreza. Oprawa muzyczna na wysokim poziomie, ceny biletów trochę wygórowane."
June 26, 2017
Rating: 4 out of 5

pl
Elżbieta rating wrote:
"Wokalnie i inscenizacyjnie bardzo dobry spektakl. Tanecznie - trochę słabiej. Orkiestra bardzo dobra."
February 2, 2014
Rating: 5 out of 5

pl
Bogusław rating wrote:
"Operetka była zachwycająca, dawno nie bawiłem się tak na widowisku muzycznym.Pod względem muzycznym była zdecydowanie lepsza, niż operetki krakowskie, szczególnie partie chóru /ale soliści też. Pod względem wizualnym była nieco uboższa, niż przedstawienia krakowskie /mężczyźni, zamiast jakichś szamerowanych złoconych mundurów mieli fraki i czarne ubrania, dobrze, że były dobrane różnorodne typy, więc łatwo ich było rozróżnić. Kreacje pań były natomiast przewspaniałe. "