KupBilecik
Informacja: KupBilecik uses cookies and processes customer data - more in our privacy policy.

Comments for: Spadkobiercy

217
amount of comments
amount of stars
4.71
average rate
lack
position in the TOP
"Super bardzo mnie się podobało !!! z przyjemnością wybiorę się jeszcze raz ! :)"
"Przedstawienie super, sala nie nadaje się do tego typu imprez - fatalne krzesła, niewyprofilowana widownia - wszyscy zasłaniają wszystkim - szkoda, bo wydarzenie super, a i cena niczego sobie."
"Fantastyczny występ oraz serial! Genialni aktorzy, gwarantujący dobra zabawę! Cieszę się, że Spadkobiercy wrócili oraz, że miałem możliwość obejrzenia Ich na żywo! Proszę o więcej."
"Było tak jak oczekiwałam a nawet lepiej ;) Występujący utrzymali niezmiennie rewelacyjny poziom spektaklu. Krótko mówiąc bawiłam się świetnie :)"
"Mega występ. Na żywo jeszcze lepiej niż w TV. Górski z Wiolką robią robotę. Gajda też daje rade, ba nawet Ken. Gorąco polecam aby choć raz zobaczyć to na żywo. 2h śmiechu."
"Przedstawienie fantastyczne!! Wszyscy w formie. Oby ten serial trwał jak najdłużej."
"Doborowa obsada, genialny humor! wrażenia bezcenne :-)"
"Było super !!! obejrzeć Spadkobierców na żywo - bezcenne !!! A co do Kupbilecik.pl to polecam :-)"
"Uczta dla ducha i ciała!!!! Polecam."

Spadkobiercy

"Jak kupić bilety na występ? I jaka cena jest mniej więcej?"

Spadkobiercy

"Fantastyczny spektakl, świetna zabawa, na żywo jeszcze lepsi niż w tv ;-) Polecam!!!"

Spadkobiercy

"Bardzo gorąco polecam, obejrzeć występ na żywo. Było super."

Spadkobiercy

"Super! Nieoceniona atmosfera, kupa smiechu, wybitni kabareciarze, Dorin uwielbiam :-)"

Spadkobiercy

"genialna gra, genialne wątki, genialne riposty, mnóstwo śmiechu. Ledwo przepona wytrzymała. Absolutnie genialne spotkanie ze Spadkobiercami. A oglądanie na żywo dostarczyło więcej wrażeń niż przed ekranem. Wspaniały odcinek z wieczorem kawalerskim Kena; panowie pobili wszystko, chyba nawet widok Doris w sukni ślubnej i słyszącej tupot 1500 koni... :) Mam nadzieję, że kolejny sezon jednak będzie... trzymam za to kciuki mocniutko!!!!!"

Spadkobiercy

"Formuła się chyba już przejadła. Ze zdziwieniem obserwowałem ludzi, którzy się śmiali, chociaż humor sytuacyjny marnej jakości. Pewnie któryś z aktorów by ziewnął i też by wybuchła salwa śmiechu. Gość zaproszony( Kasa)- tragedia, stał tyłem i starał się być śmieszny. Pierwszy i ostatni raz."

Spadkobiercy

"SPEKTAKL SUPERRR !!!!!! WSZYSTKIM GORĄCO POLECAM !!!!!!!!"

Spadkobiercy

"REWELACJA!! CHCIALAM KUPIC PONOWNIE BILETY ALE NIESTETY NIE MA AKTORZY CUDNI..SZKODA TYLKO ZE BRAK KLIMATYZACJI"

Spadkobiercy

"Cudowna atmosfera, na żywo są jeszcze lepsi niż w TV, polecam w 100%. Jedyny minus - słaba widoczność z tyłu, siedziałam na dwóch kurtkach, bo inaczej zobaczyłabym niewiele:("

Spadkobiercy

"Byłam kolejny raz i znów się nie zawiodłam. Tak jak zawsze - świetnie. Podczas walki na rymy prawie spadłam z krzesła, a na pewno nie mogłam złapać tchu ze śmiechu. Fantastycznie!"

Spadkobiercy

"Bezkonkurencyjne i fenomenalne. 3 godziny smiechu i cudownej zabawy. Rewelacyjny spektakl. Niestety sala w ktorej odbywa sie nagranie - fatalna! Uwazam ze to niedopuszczalne ze teatr sprzedaje miejsca ktore znajduja sie ZA stanowiskiem operatorow kamer (nie zostalo to zaznaczone na planie widowni)! zenujace zachowanie ekipy technicznej ktora nieustannie chodzila po sali, jak sadze bez wiekszego celu, przeszkadzajac widzom."

Spadkobiercy

"ZNAKOMITE!!! najlepsza zabawa!! niesamowite zwroty akcji i pomysłów na skomplikowanie fabuły, w odcinku pażdziernikowym duża dawka improwizacji, oby nagrania były częściej"

Spadkobiercy

"Odczucia mam mieszane, widzieć widziałam nie wiele bo sala w większości jest płaska. Z nagłośnieniem też różnie było, miejsca bliżej końca to juz dla tych co mają wytężony słuch. Przez to że mało co słyszałam i nie wiele widziałam to muszę obejrzec odcinek w telewizji."

Spadkobiercy

"Przedstawienie I klasa. Aleje bilety na balkonie to porażka, dobra widoczność tylko z I i II rzędu."

Spadkobiercy

"Spektaklu \Spadkobiercy\ reklamować nie trzeba - jest świetny!!! Jedyne \ale\ to sala bez klimatyzacji"
<<<   -   1  2  3  4  5  6  7  8   -   >>>
Follow us on Facebook
Alert biletowy
Add your email or phone »