Comments for: Obywatele Republiki
3
amount of comments
amount of stars
5
average rate
lack
position in the TOP
agata
2023-05-21 21:47:52
"Koncert niesamowity, wróciły te czasy młodości, dziękuję:)"
Anita
2023-05-21 21:01:48
"Fantastyczny koncert. Świetnie zagrany (to wiadomo) i zaśpiewany też (może z jednym wyjątkiem). Panowie Rogucki i Wiraszko - PETARDA!"
krzysztof
2023-05-21 10:21:51
"Super.Oby wiecej takich imprez."
Click HERE to go back to the mobile version of the site


