Comments for: Piotr Rubik

384
amount of comments
amount of stars
4.89
average rate
lack
position in the TOP
Anna
2025-11-30 00:44:03
"Koncert super, jak wszystkie Piotra Rubika , oby częściej gościł w Lublinie ."
Katarzyna
2025-11-28 20:42:03
"Utwory bardzo dobrze dobrane, melodie piękne, wykonawcy- soliści trochę krzyczeli w tym śpiewaniu...., ale bawiliśmy się dobrze."
Agata
2025-11-24 19:32:25
"Wszystko w jak najlepszym porządku"
GRZEGORZ
2025-11-23 17:13:38
Arek
2025-11-18 18:49:14
Robert
2025-11-13 05:37:16
"Excellent, Piotr zawsze się angażuje jak ja, dlatego dałem mu książkę."
Maria
2025-11-12 21:38:58
Krystyna
2025-06-09 14:50:01
"trudno komentować występ skoro nic nie było widać za parasolkami, skupialiśmy się na deszczu, lało z nieba i leciało z parasolek, przemokliśmy i poszliśmy do domu, strata pieniędzy"
Dominika
2025-06-09 06:48:39
"Jeśli chodzi o sam występ Piotra Rubika to był CUDOWNY!"
Katarzyna
2025-06-08 22:51:07
"Kupiłam miejsca na wydarzenia na stadionie. Kilka dni przed wydarzeniem (znaczny czas po opłaceniu biletów) wydarzenie zostało przeniesione na parking przy stadionie. W trakcie wydarzenia lał deszcz i nic nie było widać z miejsc, na których siedzieliśmy przez podniesione parasolki i ludzi stojących wokół - nie zajmujących swoich miejsc. Sam występ Pana Piotra Rubika fantastyczny, ale zmiana miejsca wydarzenia po opłaceniu biletów ze stadionu na parking to był jakiś absurd."
Karolina
2025-06-02 20:54:51
Krzysztofa
2025-03-11 18:30:44
"Koncert był piękny. Pan Piotr Rubik miły i sympatyczny. Bardzo się starał wprowadzić miłą atmosferę. Wszyscy artyści bardzo zaangażowani starannie wypełniający swoje role.Polecam."
Karolina
2025-03-11 15:10:02
"Wyjątkowe wydarzenie artystyczne"
Sylwia
2025-03-11 09:41:31
"Koncert oczywiście był piękny! Wysoki profesjonalizm wykonawców. Bardzo dobry kontakt pana Piotra z publicznością, a to jest ważne. I piękne utwory. Koncert pierwsza klasa!!!"
Magdalena
2025-03-10 23:20:43
"Występ Piotra, chóru, orkiestry i oczywiście wszystkich solistów to była prawdziwa bajka, coś co można by oglądać i rzecz jasna słuchać, wciąż od nowa. Cudowna atmosfera i pełen profesjonalizm. Brawo brawo i jeszcze raz brawo:) mam nadzieję, że wrócą jeszcze do pięknego Bielska:)"
Rafał
2025-03-10 19:58:33
"Super koncert pełen pozytywnej energii!"
Elżbieta
2025-03-03 19:03:25
"Rewelacyjny koncert ! Wspaniali wykonawcy ! Porywająca, romantyczna atmosfera ! Czekam na więcej ,"
ryszard
2025-03-02 19:55:43
"Piękny czas z Piotrem Rubikiem i jego orkiestrą. Byłam po raz drugi i polecam każdemu . to taka uczta ."
Łukasz
2025-03-02 19:01:09
Marta
2025-03-01 19:21:57
"Fantastyczny koncert. Repertuar, aranżacje, soliści! Przepięknie prowadzony."
Kostera
2025-02-25 10:30:53
"Super koncert. Najlepszy na jakim byłam. Wart każdej wydanej złotówki. Świetnie się bawiłam."
Beata
2025-02-24 17:18:02
"Fantastyczny koncert,pełen energetycznych piosenek i pieknych ballad..Cudownie spędzony czas.Super!!bardzo polecam"
Beata
2025-02-24 15:55:33
"piękny koncert wart swojej ceny."
Katarzyna
2025-02-24 10:39:32
"Wspaniały koncert!!! Pan Piotr Rubik jest taki autentyczny w swoich utworach i niczego nie musi udawać, bo przecież doskonale wie, czym jest prawdziwa miłość dając temu wyraz swoim długim i jedynym stażem małżeńskim. Dlatego jego utwory brzmią tak pięknie i tak poruszają, ponieważ pochodzą z głębi duszy. Pan Piotr emanuje szczęściem, a to szczęście dodaje mu skrzydeł i wręcz fruwa po scenie, wyraźnie zauważa się tę euforię i miłość do żony, dzieci oraz do muzyki, za pomocą której wyrazić uczucia"
Kamila
2025-02-24 09:03:25
"Było super, do tej pory nucę piosenki."
<<<   -   1  2  3  4  5  6  7  8   -   >>>
© 2011 - 2026 for KupBilecik.pl - online ticketing system. All rights reserved.
Follow us
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Add your email or phone »
COOKIES MANAGEMENT