by Orion Band & Orchestra feat. Tobias Regner
November 12, 2026 at 19:00
Gorzów Wielkopolski
- woj. LubuskieMiejskie Centrum Kultury, ul. Hawelańska 6a
Do Polski powraca wyjątkowy projekt koncertowy - "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie". Na scenie wystąpi ORION Band & Orchestra - uznawany za jeden z najlepszych coverbandów Metalliki na świecie.
Zespół pochodzi z okolic Salzburga i od ponad 30 lat wykonuje wyłącznie utwory Metalliki - ich wspólna muzyczna droga rozpoczęła się jeszcze w czasach szkolnych. Frontmanem projektu jest Tobias Regner, charyzmatyczny wokalista, który zdobył ogólnoniemiecką rozpoznawalność jako zwycięzca największego muzycznego talent show w Niemczech.
Na koncertach usłyszymy największe przeboje Metalliki w niezwykłych, symfonicznych aranżacjach - inspirowanych legendarnym albumem "Metallica S&M". To niemal dwie godziny klasyki rocka i metalu w potężnym, orkiestrowym brzmieniu! Po świetnie przyjętych trzech trasach koncertowych, projekt powraca na kolejną serię koncertów w całej Polsce.
Organizatorem trasy jest Piosenka Plus.
Program stand-upowy POBITE GARY
Posłuchaj, jak śpiewa Paryż
FOREVER YOUNG - ALPHAVILLE w Gorzowie Wielkopolskim
Wiek to tylko liczba
Orkiestra Le Figaro - nowy program, nowe emocje!
Diamentowe 60-lecie
Francuski Numerek
Premiera Nowego Programu: ŻYCIE JEST NOBELON
Brawurowa komedia pomyłek o miłości, ambicjach i... bardzo rodzinnych interesach
Posłuchaj, jak śpiewa Paryż
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!



