KupBilecik

News from the music and films

- Singiel nic nie promuje, jest po prostu wypuszczony z okazji rocznicy wydania albumu "Powroty" - mówi Miuosh. - Wydajemy go tylko i wyłącznie w postaci 7-calowego, limitowanego winyla. Wszystkie egzemplarze zostaną podpisane. - To pierwszy raz kiedy schowałem się za kamerą i z moją ekipą stworzyłem klip dla innego artysty - napisał na Facebooku Ralph Kaminski. - Teledysk sfilmowaliśmy w zeszłą niedzielę (przygotowania trwały od połowy grudnia) - to była najszybsza postprodukcja w mojej karierze, dałem z siebie 100%. Pre-order pod tym adresem. Miuosh i Nosowska wcześniej nagrali singiel "Tramwaje i gwiazdy".
Współczesne autorskie wersje ponadczasowych przebojów Marka Grechuty i zespołu Anawa przygotowali: Wojciech Waglewski, Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, Hubert "Spięty" Dobaczewski, Katarzyna "Kasai" Piszek oraz muzycy zespołu Voo Voo. Premierowe wykonanie ich interpretacji odbędzie się 24 października w ramach festiwalu Soundedit '20 w Łodzi. Transmisja tego wydarzenia zostanie również udostępniona w sieci. - Niestety, nigdy nie spotkałem i nie słyszałem Marka Grechuty na koncercie - wspomina Wojciech Waglewski. - Grałem za to lata całe w Osjanie, który stanowił kiedyś trzon Anawy. Realizacja koncertu Anawa 2020 wynika z mojego przekonania o konieczności utrzymywania ciągłości polskiej tradycji muzycznej, bo tylko dzięki temu wybijemy się na niepodległość twórczą. Do projektu zaprosiłem artystów, którzy nie dość, że umieją śpiewać, to w dodatku posiadają wyrazistą osobowość. A czy utwory Grechuty zachowały swą uniwersalność? Mam nadzieję, że odpowiedź na to pytanie przyniesie koncert... Choć dla mnie jest ona oczywista. Bilety na festiwal kosztują 149 złotych, można je kupić w kasie Klubu Wytwórnia, w sieci salonów Media Markt oraz na stronach ---, --- i nck.---. Możliwość obejrzenia samego koncertu Anawa 2020 kosztuje 20 złotych. Kompilacja "Anawa 2020" będzie dostępna w sprzedaży od 23 października w księgarni NCK, sklepie internetowym ART2 Music Shop i w Empiku. Wydawnictwo promuje utwór "Zadymka". Oto tracklista tej płyty: 1. Voo Voo - Stoją gorzkie pagórki: Intro 2. Voo Voo & Katarzyna Nosowska - "Zadymka" 3. Voo Voo & Kasai - "Niepewność" 4. Voo Voo & Krzysztof Zalewski - "W dzikie wino zaplątani" 5. Voo Voo & Spięty - "Twoja postać" 6. Voo Voo & Krzysztof Zalewski i Kasai - "Nie dokazuj" 7. Voo Voo & Spięty i Kasai - "Będziesz moją panią" 8. Voo Voo & Kasai - "Piosenka" 9. Voo Voo - "Korowód"
Piosenkarka, matka, kobieta w okresie menopauzy, z nadwagą, o trudnym do zidentyfikowania kolorze włosów, żona męża Pawła, córka - tym razem pomaga nam wydostać się z Bambuko, mało przyjaznej krainy, do której strąca nas codzienność, i przekonuje, że każdy z nas jest wyjątkowy. - Zdarza się czasem, że dochodzimy do ściany. Rozglądamy się po swoim życiu i widzimy smutną zacienioną działkę, którą porastają jedynie chwasty, bo choć staraliśmy się zasadzić coś pięknego i kolorowego - nic się nie przyjęło. Znasz ten stan? - pyta Nosowska. Autorka nie obiecuje, że będzie łatwo. Nie serwuje prostych przepisów. Wręcz przeciwnie. Mówi wprost, że bywa piekielnie trudno, że będzie jak na wojnie. Ale zapewnia, że zwycięstwo jest możliwe i warte każdej sekundy wysiłku. Jeśli się zastanawiasz, czy warto coś zmienić, czy opłaca się rzucać w ramiona nieznanemu, czy zawalczenie o siebie ma sens. Jeśli tęsknisz za tym niesamowitym i uwalniającym poczuciem wolności. Jeśli raz w tygodniu desperacko skreślasz liczby totolotka, przekonany, że do szczęścia potrzebne są pieniądze. Jeśli czarcia doba zdarza Ci się coraz częściej, a pandemia umocniła poczucie wyobcowania, przeczytaj Powrót z Bambuko - ta książka jest dla Ciebie. Do Bambuko spadamy i jesteśmy strącani wszyscy. Przez całe życie. To nieuniknione. Ale da się z Bambuko wyjść i powrócić do Krainy Przytomności. Droga prowadzi po Schodach Olśnień. Czasem jest ich więcej, czasem mniej. Każdy ma swoje, indywidualne stopnie. Ta książka jest jak swobodnie naszkicowana mapa, przyjacielska sugestia i pełna troski wskazówka, jak zacząć wspinaczkę. Kaśka po raz kolejny dodaje nam otuchy. Zachęca, by być odważnym, wyłączyć autopilota i chwycić za kierownicę, by na bieżąco podejmować decyzje o kierunku jazdy, odpalić muzykę na ful, patrzeć na zmieniający się za oknem krajobraz i koniecznie stawać, gdy coś naprawdę zachwyci. W drogę! Fragment "Powrotu z Bambuko": "Ty, który to czytasz, wiedz, że ja wiem, kim jesteś, czuję cię przez skórę, czuję twoje spojrzenie, znam słowa, jakie wypowiadasz i myśli, które myślisz. Jestem tobą, a ty jesteś mną, jesteśmy sobą nawzajem. Za chwilę znów damy się porwać życiu, pozwolimy napełnić się strachem, zapragniemy kupić wszystko, co jest do kupienia, przekonać do swoich prawd resztę świata, zapłaczemy z rozpaczy, że ktoś nas opuścił, coś nam odebrał, opęta nas chęć zemsty, wylegniemy na ulice, żądając wolności, wskażemy winnych naszego nieszczęścia… Kiedy tak się stanie, a ty pierwszy odzyskasz przytomność, zawołaj mnie przez moje warstwy. Wołaj dopóty, dopóki nie wrócę do siebie, do ciebie, do ciszy." Już teraz uruchomiono przedsprzedaż "Powrotu z Bambuko" w wersji podstawowej - w miękkiej oprawie. Do kupienia jest także wydanie specjalne w twardej oprawie z pięcioma kartami z pięknymi grafikami autorstwa ilustratorki - Izabeli Kaczmarek-Szurek / Formallina Illustration. Obie wersje z autografem tylko na Sklepzmuzyka.pl. W 2018 roku Nosowska wydała książkę "A ja żem jej powiedziała... ".
Na wokalu w kompozycji "Sobie i Wam" udzielają się Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek, Krzysztof Zalewski oraz Igor Walaszek. Za kompozycje odpowiadają Marcin Macuk i Katarzyna Nosowska. W teledysku przez chwilę można tez zobaczyć Wojciecha Waglewskiego. 13 lipca po raz dziesiąty ruszy trasa Męskie Granie. Pierwszy koncert odbędzie się w Poznaniu w Cytadeli. Tydzień później, 20 lipca, projekt zagra w Krakowie – w nowej lokalizacji – w Muzeum Lotnictwa. 27 lipca doskonałej polskiej muzyki będzie można posłuchać w Parku Kolibki w Gdyni, 3 sierpnia we Wrocławiu, również w nowej lokalizacji – na torze Partynice, 10 sierpnia w Strefie Kultury w Katowicach, a 17 sierpnia na warszawskim Służewcu (nowa lokalizacja). Finałowy koncert, zgodnie z tradycją, odbędzie się w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem, 24 sierpnia. - Przed nami dziesiąta edycja trasy Męskie Granie – mówi Ewa Kierlik, Marketing Manager Marki Żywiec. - Ze względu na olbrzymie zainteresowanie projektem zdecydowaliśmy się na powiększenie lokalizacji koncertowych, zachowując jednak wyjątkowość wydarzenia. Wszystkie miejsca, które odwiedzimy zostały specjalnie wyselekcjonowane, aby mimo większej liczby gości, zapewnić tak cenioną atmosferę, która towarzyszy Męskiemu Graniu od początku. Tego lata Męskie Granie odwiedzi następujące miasta: Poznań, Cytadela, 13 lipca Kraków, Muzeum Lotnictwa, 20 lipca Gdynia, Park Kolibki, 27 lipca Wrocław, Partynice, 3 sierpnia Katowice, Strefa Kultury, 10 sierpnia Warszawa, Służewiec, 17 sierpnia Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, 24 sierpnia
Okazuje się, że tak. Artystka znowu wymyka się ramom, aby w wyjątkowy sposób, po raz kolejny podzielić się ze światem swoją wrażliwością. Już tej jesieni Katarzyna Nosowska stanie sama na scenie i będzie do Was gadać. To nie będzie typowy one man show, to nie będzie monodram, to nie będzie koncert, to nie będzie kabaret, to nie będzie stand-up… To będzie "sit down" – pierwsze takie wydarzenie w Polsce! Spotkanie z kobietą, która po raz kolejny przełamuje wrodzoną nieśmiałość i wychodzi ze swojej strefy komfortu, żeby opowiedzieć o tym, co ją dotyka, co na nią wpływa, o relacjach międzyludzkich i o tym, co tu i teraz. Będzie zabawnie, będzie emocjonalnie, będzie wzruszająco i na pewno będzie mądrze. Seria spektakli zawita do pięknych sal kilkunastu polskich miast na jesień tego roku. Katarzynie Nosowskiej na scenie będzie towarzyszyła szczególna oprawa zarówno dźwiękowa, jak i wizualna. 26.10.2019 – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka 29.10.2019 – Lublin, Centrum Spotkania Kultur 05.11.2019 – Łódź, Teatr Wielki 06.11.2019 – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska 12.11.2019 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki 24.11.2019 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center 25.11.2019 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza 28.11.2019 – Kraków, ICE Kraków 29.11.2019 – Katowice, MCK 02.12.2019 – Toruń, CKK Jordanki 03.12.2019 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka Bilety dostępne na www.goodtaste.pl od środy 24 kwietnia od godziny 12:00.
Pierwsza płyta Lady Pank przez wielu jest określana mianem "The Best Of", bo to właśnie z niej pochodzą największe przeboje zespołu: "Kryzysowa narzeczona", "Mniej niż zero", "Zamki na piasku", "Vademecum skauta", "Fabryka małp". Na początku lat 80. XX wieku radiowa "Trójka", jako jedyna wówczas stacja prezentująca polską muzykę rockową, wylansowała z tej płyty aż 10 hitów... czyli dokładnie tyle, ile znajduje się na płycie (singlem stał się nawet instrumentalny numer "Zakłócenie porządku"). Precedens, który nie powtórzył się w przypadku żadnej innej polskiej płyty. - Młodzież dzisiaj słucha zupełnie innych utworów i innej muzyki - mówi Jan Borysewicz, gitarzysta Lady Pank. - Mam tego świadomość, tym bardziej, że tworzę piosenki również dla wielu artystów z młodszych pokoleń i widzę czego oni oczekują i czego oczekują ich odbiorcy. Przypomnienie naszej pierwszej płyty, którą debiutowaliśmy 35 lat temu, z ludźmi, którzy na niej występują, a są o wiele młodsi od nas i trafiają do dużo młodszych słuchaczy, może sprawić, że wielu młodych sięgnie po tę płytę i będzie miało obraz tego, co Lady Pank sobą reprezentuje. Być może wielu z nich dowie się dzięki temu o zespole Lady Pank, choć jak obserwuję publiczność na naszych koncertach, to nie mam kompleksu wieku. Spektrum wiekowe ludzi, którzy przychodzą nas posłuchać, ciągle mnie zaskakuje i fascynuje. Ta płyta to prezent również dla nich. Piosenki, które znają i lubią zostały zaśpiewane przez ich współczesnych idoli. Sam bym sobie kupił taką płytę. "LP1" to remake płyty z gościnnym udziałem plejady artystów. Wśród gości, którzy przyjęli zaproszenie zespołu znaleźli się Katarzyna Nosowska, Kasia Kowalska, Lech Janerka, Grzegorz Markowski, Artur Rojek, Maciej Maleńczuk, Tomasz Organek, Krzysztof Zalewski, Piotr Rogucki, Marcin Wyrostek. - Oczywiście, mogliśmy dać zaproszonym artystom całkowicie wolną rękę: "Wybierz sobie piosenkę i rób z nią co chcesz, zmieniaj na swoją modłę" - dodaje Janusz Panasewicz. - Ale czy to byłoby dobre rozwiązanie? Myślę, że takie akcje nie mają aż takiej wartości dla fanów zespołu. My chcieliśmy, żeby to był przede wszystkim prezent dla ludzi, którzy wychowali się na tym albumie. Chcieliśmy więc zachować barwy z tamtych lat, wokalistom dając oczywiście swobodę interpretacji. Doceniam fakt, że artyści, którzy są bardzo zapracowani, ciągle koncertują i nagrywają, znaleźli czas, żeby to dla nas zrobić. Okazało się, że znają te piosenki i one były dla nich ważne. Czuję, że ten sposób okazali nam szacunek. Zestaw uzupełniono o bonusy - trzy piosenki, które wprawdzie nie ukazały się na debiutanckim albumie Lady Pank, ale zostały nagrane i wylansowane jeszcze przed jego ukazaniem się na rynku: "Tańcz głupia tańcz", "Mała Lady Punk" i "Minus 10 w Rio". Oto tracklista: 1. Mniej niż zero - Lady Pank i goście 2. Kryzysowa narzeczona - Tomasz Organek 3. Fabryka małp - Krzysztof Zalewski 4. Pokręciło mi się w głowie - Lech Janerka, Janusz Panasewicz 5. Du du - Janusz Panasewicz 6. Zakłócenie porządku 7. Zamki na piasku - Kasia Kowalska 8. Wciąż bardziej obcy - Artur Rojek 9. Vademecum skauta - Piotr Rogucki 10. Moje Kilimandżaro - Grzegorz Markowski, Janusz Panasewicz 11. Mała Lady Punk - Jan Borysewicz 12. Tańcz głupia tańcz - Maciej Maleńczuk 13. Minus 10 w Rio - Katarzyna Nosowska Lady Pank został założony w 1981 roku we Wrocławiu przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego. Kapela ma na koncie ponad 20 płyt i takie przeboje jak "Mniej niż zero", "Wciąż bardziej obcy" czy "Kryzysowa narzeczona". Najnowszy longplay rockowej formacji to "Zimowe graffiti 2" z listopada 2017 roku.
Piosenka "Ja pas!" zapowiada solową płytę Nosowksiej która powinna ukazać się jesienią. Muzykę do numeru napisał Michał Król. Poniżej można zobaczyć post Nosowskiej z Facebooka oraz klip, który zrealizował Jacek Kościuszko. "8", ostatni solowy album Kasi Nosowskiej ukazał się 23 września 2011. Dorobek zespołu Hey zamyka longplay "Błysk", który ukazał się w kwietniu 2016 roku.
- A ja żem jej powiedziała, Kaśka, szczęścia nie poudajesz - mówi Nosowska. Nagle cała Polska zaczyna czekać na kolejne odcinki zamieszczane na Instagramie. - Zadałam sobie pytanie, co w tym zajęciu sprawia mi autentyczną przyjemność, na którym etapie działalności jestem najbardziej sobą, w sobie, czuję się bezpiecznie, a w okolicy serca wzrasta temperatura - wyjaśnia wokalistka. - Najszczersza z najszczerszych odpowiedzi brzmi - pisanie. Ten samotny moment, kiedy z chmary słów wyłapuję te, które najlepiej opowiedzą emocje. Jest to proces żmudny, momentami skrajnie wyczerpujący. Nie mam łatwości, którą legitymują się prawdziwi mistrzowie żonglerki słowem. Ja wysiaduję. Do odleżyn. Nosowska zaczęła pisać o druzgocącym wpływie portali społecznościowych na nasze życie, o dylematach partnerstwa, problemach w okiełznaniu nastolatków, o miłości do jedzenia i terrorze rynku reklamowego. O tym jak kochać i nie kochać. O tym, że czarny nie wyszczupla, a seks tantryczny nie polega tylko na faszerowaniu, faszerowaniu, faszerowaniu. Katarzyna Nosowska jest szczerą, dojrzałą i oryginalną obserwatorką rzeczywistości. Mimo sławy i spektakularnej kariery pozostała skromna. Na dodatek, ma dystans do siebie i nikogo nie udaje. Z perspektywy dojrzałej kobiety mówi o konsekwencjach tłumienia swojego głosu wewnętrznego, konieczności polerowania intuicji złotą łyżeczką i potyczkach z wewnętrznym krytykiem, zwanym przez nią "puczystą". Premiera książki odbędzie się 23 maja 2018. Właśnie ruszyła przedsprzedaż i zamówienia można składać tutaj. Dostępna jest także limitowana pula książek z autografem Katarzyny Nosowskiej. Zamówienia można składać do 13 maja, liczba książek dostępnych w preorderze jest ograniczona.
To pierwszy w Polsce i na świecie projekt muzyczny z poezją Wisławy Szymborskiej zaśpiewaną w języku angielskim. Wiersze zainspirowały twórców do stworzenia eklektycznej i zaskakującej mieszanki dźwięków. W Teatrze Syrena Stubbornly Absent wystąpi z gośćmi - Katarzyną Nosowską, Moniką Borzym i Belą Komoszyńską. - Przemysław Gintrowski opowiadał mi przed laty, że Zbigniew Herbert nie przepadał za "udźwiękawianiem" jego wierszy - opowiada Adam Sztaba. - Poezja tego kalibru w istocie nie potrzebuje dodatkowego wsparcia. Lecz nie o wsparcie tu chodzi, tylko o prawdziwą symbiozę. Ten mocno odważny i karkołomny plan twórców płyty, Kasi Klich i Jarosława Płocicy, by odnaleźć język muzyczny komunikujący się z poezją Wisławy Szymborskiej, w pełni się powiódł. Wyrafinowana elektronika, interpretacja, smak, tłumaczenia Joanny Trzeciak i wielobarwność tych utworów, to najwyższy światowy poziom. A poza wszystkim - termin "poezja śpiewana" od dawna zasługiwał na lifting. Poniżej można obejrzeć promujący projekt teledysk - Stubbornly Absent, "Cat in An Empty Apartment". Z kolei pod tym adresem znajduje się zaproszenie od Kasi Nosowskiej. Na połączenie wierszy z muzyką twórcy uzyskali zgodę Poetki oraz amerykańskiego wydawnictwa W.W. Norton & Company, wydawcy tomu przekładów wierszy Szymborskiej "Miracle Fair". Pozostałe tłumaczenia powstały specjalnie na potrzeby projektu. Ich autorką jest Joanna Trzeciak - tłumaczka poezji Wisławy Szymborskiej, wykładowca na Kent State University, laureatka nagród Heldt Translation Prize 2001, Griffin Poetry Prize 2012 oraz Found in Translation 2012.
Obraz będzie nosił tytuł "Ostatni pies". Pasikowski nie tylko staje za kamerą, ale i pisze scenariusz. Dorociński poinformował o udziale w projekcie za pośrednictwem Facebooka. - Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna... - napisał aktor. Post wraz ze zdjęciem scenariusza można zobaczyć tutaj. Z wpisu dowiadujemy się, że w obsadzie znaleźli się ponadto Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Marian Dziędziel, Krzysztof Kiersznowski, Michał Kula, Krzysztof Materna, Iza Kuna, Dorota "Doda" Rabczewska, Jadwiga Cieślak i Katarzyna Nosowska. Doda także zmieściła na swoim profilu zdjęcie scenariusza, pisząc: "Zaczynamy nowy etap w moim życiu !!!!". Przypomnijmy, że z realizacji nowej odsłony zrezygnował Patryk Vega. Rzekomo powodem decyzji był angaż Dody. - Czuję się w obowiązku dać kilka słów wyjaśnienia fanom, którzy zżyli się z marką i byli z nami przez cały czas - wyjaśniał. - Nie robię kolejnego "Pitbulla", ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego. Czuję się odpowiedzialny za własne kino jak za swoje dziecko. W tej sytuacji uznałem, że wolę w ogóle nie robić tego filmu, niż mam nakręcić coś, czego będę się wstydził latami. Władysław Pasikowski ma na koncie obrazy "Psy", "Demony wojny wg Goi", "Operacja Samum", "Jack Strong" czy "Pokłosie". Ostatni film z serii "Pitbull" - "Niebezpieczne kobiety" - to kontynuacja głośnego hitu - "Pitbull. Nowe porządki". Akcja obrazu przedstawiona jest z punktu widzenia kobiet. W obsadzie znaleźli się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska. W kinach dzieło gościło w listopadzie 2016 roku.
Nosowska to autorka tekstów, wokalistka zespołu Hey, twórczyni sześciu solowych albumów. Na koncie ma 21 Fryderyków, Paszport Polityki oraz wiele innych prestiżowych nagród. Teraz Niepokornym Aniołem toruński festiwal docenia tę jedną z najbardziej wyrazistych postaci na polskiej scenie muzycznej za niezależność, która towarzyszy Katarzynie Nosowskiej na całej drodze twórczej. Wielki talent wokalistki najlepiej obrazuje jej muzyczna wszechstronność. Obok muzyki punkowej i rockowej, rozkochała nas także w piosenkach Agnieszki Osieckiej, zabrała w podróż po muzyce soul i poprowadziła po ścieżkach elektroniki. Słyszeliśmy ją także w wielu filmach. Nie bez przyczyny to właśnie Katarzyna Nosowska pokaże, jak wydobyć Energię Muzyki Filmowej podczas inauguracji nowego pasma festiwalu Tofifest. Jej drogi od dawna przenikają się z X Muzą. Piosenki i wykonania Katarzyny Nosowskiej mogliśmy usłyszeć w takich filmach jak m.in. "Ziarno prawdy" (2015), "Ile waży Koń Trojański?" (2008), "Ja wam pokażę!" (2006), "Dzień, w którym umrę" (2001), "To ja, złodziej" (2000), "Demony wojny wg Goi" (1998) czy "Gry uliczne" (1996). A także w filmie wcześniejszego laureata Nagrody Za Niepokorność, Bogusława Lindy - "Jasne błękitne okna" (2005). Innymi wyróżnionymi byli również Marek Kondrat i Wojciech Smarzowski. Jubileusz zobowiązuje, dlatego 15. edycję MFF Tofifest otworzy nowe pasmo filmowo-muzyczne o nazwie Energia Muzyki Filmowej. Obejmuje ono innowacyjne koncepcyjnie wydarzenia muzyczno-filmowe, na które złożą się m.in. energetyczne koncerty i przeglądy filmowe. Wszystko po to, aby, jak mówią organizatorzy: "Zabrać widza w podróż po świecie filmu i muzyki w sposób inny niż ten, do którego przywykliśmy". Koncert inaugurujący pasmo odbędzie się podczas Gali Otwarcia 15. MFF Tofifest 21 października w Centrum Kulturalno -Kongresowym na Jordankach. 15. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest odbędzie się w Toruniu w dniach 21-29 października 2017. Bieżące informacje na stronie Tofifest.pl. Jesienią Nosowska rusza z grupą Hey w jubileuszową trasę. Fayrant Tour z udziałem gości rozpocznie się 24 listopada. Dorobek zespołu zamyka ;ongplay "Błysk", który ukazał się w kwietniu 2016 roku.
Wokalistka, znana przede wszystkim z grupy Hey, wzięła na warsztat numer "King". W realizacji przeróbki wsparł ją w roli producenta Paweł Krawczyk, a na fortepianie Michał "Fox" Król. Wideo do nagrania można zobaczyć pod tym adresem. - Nasi kumple z T. Love obchodzą szczególny jubileusz! 35 lat - to niezły wyczyn - napisała artystka na Facebooku. - Od nas - dla Was - T. Cover, a dla Chłopaków, serdeczności i życzenia znakomitych mariaży dźwięków i słów! A Wy, Podawajcie dalej i Czujcie się wspaniale. Utwór jest częścią akcji T.Cover. Projekt ma na celu pokazać, jak częstochowski zespół odcisnął piętno na polskiej scenie muzycznej. W akcji bierze udział zacne grono artystów z różnych gatunków muzycznych, w tym młodzi hiphopowi twórcy. Wcześniej swoje covery przygotowali Dawid Podsiadło, Fisz i Emade, Ørganek i Miuosh. T.Love to polska rockowa formacja. W czasie trwającej 35 lat kariery zespół wylansował hity "Chłopaki nie płaczą", "Warszawa", "Wychowanie", "Ajrisz", "Nie, nie, nie", "Stany" czy "King". Najnowszy longplay bandu zatytułowany po porostu "T.Love" ukazał się w listopadzie 2016 roku. Hey to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 roku ich twórczość - znakomite kompozycje opatrzone szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej - szybko zjednały sobie publiczność. Obecnie grupa promuje najnowszy longplay "Błysk", który ukazał się w kwietniu 2016 roku. Jesienią zespół wyruszy w trasę Fayrant zorganizowaną z okazji 25-lecia.
© 2011 - 2024 for KupBilecik.pl - online ticketing system. All rights reserved.
Follow us
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Add your email or phone »
COOKIES MANAGEMENT